SOAK-OFF GEL NAIL ART

SOAK-OFF GEL NAIL ART

DATA: 14 wrzesień 2024 r., KONKURENCJA ZAOCZNA / NIE ODBYWA SIĘ STACJONARNIE NA POLU KONKURSOWYM
TEMAT: Lata 50

Rejestracja prac dla uczestników 10.Nailpro Poland:

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do dokonania rejestracji swojego udziału na www.nailpropoland.com/rejestracja

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty zgodnie z wykazem OPŁATY I NAGRODY znajdującym się poniżej

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do przesłania zdjęć, filmu potwierdzających wykonanie własnoręcznie pracy, do udostępnionego przez Organizatora FOLDERU znajdującego na dysku GOOGLE

– do dnia 31 sierpnia 2024 r. zaleca się aby Uczestnik dostarczył zarejestrowaną pracę w mistrzostwach Nailpro Edu Poland do siedziby Organizatora Vellp Professional Beauty Expert, ul. Mysłowicka 4/4, 40-486 Katowice, w celu dokonania jej prezentacji przed publicznością zgromadzoną podczas Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

– prezentacja przesłanych i wyróżnionych prac nastąpi w dniu 14 września 2024 roku (po zakończonej ocenie sędziowskiej w dniu 13 września 2024 roku) w przestrzeni mistrzostw 10. Nailpro Poland dla zgromadzonej publiczności Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

– ogłoszenie wyników, a tym samym honorowanie Laureatów nastąpi w dniu 14 września 2024r., o godz. 16:00 na scenie Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji: Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

 

Ręczne wykonanie nail artu na 5 paznokciach jednej dłoni modelki. Konkurencja zaoczna.

10. Nailpro Poland – brak podziału na dywizje

Konkurencja zaoczna bez podziału na dywizje.

Wykonanie stylizacji zgodnie z tematem „Lata 50” na 5 paznokciach jednej dłoni modelki.

Regulamin

 1. NIE DOTYCZY – Zawodnicy mają 1 godzinę, na wykonanie stylizacji na 5 paznokciach jednej dłoni (o ile nie zaznaczono inaczej w harmonogramie dziennym ) przy użyciu żeli soak – off. Stylizacja musi być wykonana tylko na naturalnych paznokciach.
 2. NIE DOTYCZY – Paznokcie modelki należy przygotować pod aplikację soak – off gel przed rozpoczęciem konkursu.
 3. Zdobienie należy wykonywać wyłącznie produktami typu soak – off gel.
 4. NIE DOTYCZY – Zdobienie należy wykonać na polu konkursowym stacjonarnym (Targi Beauty Forum) lub online (Platforma ZOOM). Nie dozwolona jest aplikacja produktów przed rozpoczęciem konkursu.
 5. NIE DOTYCZY – Na stoliku w miejscu konkursowym, mogą się znajdować tylko produkty typu soak – off gel. Nie dozwolone jest posiadanie na stoliku tradycyjnych żeli, farb, paint żeli, tradycyjnego lakieru i innych akcesoriów.
 6. NIE DOTYCZY – Uczestnik konkursu udostępni do kontroli sędziom technicznym wszystkie produkty, które będzie używał podczas tej konkurencji do wykonania stylizacji przed rozpoczęciem konkurencji. Produkty muszą znajdować się w oryginalnych opakowaniach z wyraźnym napisem “Soak Off Gel”.
 7. Do wykonania stylizacji można użyć ozdoby, jednak ich ilość nie może przekraczać 25% całkowitego projektu.
 8. Wykonane zdobienie na paznokciach może być płaskie lub lekko wypukłe / podniesione.
 9. Podniesienie powierzchni może być w wyniku zastosowania elementu nail artu wykonanego z soak – off gel, jednak nie może być ono wyższe niż ¼ cala ( 0,635 cm) nad powierzchnią naturalnego paznokcia. Projekt musi być zgodny z tematem.
 10. Przed każdym rozpoczęciem konkursu zostaną ogłoszone tematy dotyczące każdego z nich. Temat musi być przestrzegany na wszystkich 5 paznokciach. 10.Nailpro Poland 2024, temat: Lata 50.
 11. NIE DOTYCZY – Podczas oceny wszelakie uszkodzenia naturalnych paznokci, skórek lub dłoni modelki nie będą brane pod uwagę
 12. Można zastosować soak off gel top coat / glitter soak off gel polish w tym także produkty dające matowe, satynowe wykończenie.
 13. NIE DOTYCZY – Nie dozwolone jest zastosowanie mydła i innych produktów nawilżających (oleje, kremy, płyny, itp.) do oczyszczenia dłoni.
 14. Zawodnicy nie mogą wzorować się na dostępnych dziełach sztuki, wzorach lub logotypach.
 15. NIE DOTYCZY – Wszystkie pilniki i polerki muszą być nowe, nie wolno dodawać żadnych dodatków, takich jak olejków w celu wybłyszczania lub nawilżania wału okołopaznokciowego.
 16. Konkurencja zostanie oceniona w następujących 12 kategoriach: oryginalność, wizualne zainteresowanie, kolor, wymiar, równowaga, design, aplikacja soak – off, ogólne wrażenie, złożoność, wykonanie, szczegółowość, temat.
 17. Każdy projekt Soak – Off Gel Nail Art, który wygrywa lub wygrał już pierwsze miejsce w konkursie Nailpro Global Competitions, nie może zostać ponownie wykorzystany przez zwycięzcę lub skopiowany przez innych uczestników w kolejnych konkursach Nailpro Competitions. Organizator Nailpro Poland zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji każdego projektu, który uznany będzie za zbyt podobny do zwycięskiego projektu. Wszelkie dyskusje z pracownikami organizatora Nailpro Poland o projektach odbędzie się w ścisłej tajemnicy, bez udziału osób trzecich.
 18. Wykorzystanie prac konkursowych wykonanych w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS) do rejestracji w innych mistrzostwach stylizacji paznokci jest SUROWO ZABRONIONE pod rygorem DYSKWALIFIKACJI INDYWIDUALNEJ i DRUZYNOWEJ w tym odebraniem TYTUŁÓW, zwrotem otrzymanych nagród rzeczowych i finansowych, z podaniem informacji do społeczności zrzeszonej w ramach projektu NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS). W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro CUP Europe Competitions na okres jednego roku.

 

WAŻNE!!! KAŻDY UCZESTNIK, KTÓRY ZAUWAŻY U INNEGO UCZESTNIKA ZŁAMANIE REGULAMINU PODCZAS TRWANIA KONKURENCJI MA OBOWIĄZEK ZGŁOSIĆ TO NATYCHMIAST SĘDZIEMU TECHNICZNEMU/ORGANIZATOROWI. WSZELKIE NIEZGODNOŚCI ZGŁOSZONE PO ZAKOŃCZENIU KONKURENCJI NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANIE.

Sędzia 1

Oryginalność – 5 Punktów

 • Projekt jest innowacyjny (nowy i oryginalny)
 • Projekt jest wyjątkowy (różni się od innych wzorów, które widzieliśmy w przeszłości)

Wizualne zainteresowanie – 10 punktów

 • Projekt przyciąga uwagę
 • Projekt przykuwa uwagę

Kolor – 10 punktów

 • Kolory poprawiają wygląd
 • Kolory uzupełniają się wzajemnie

Zastosowanie produktu – 5 punktów

 • Powierzchnia paznokci całkowicie pokryta: blisko skórek i obejmuje wszystkie krawędzie
 • Aplikacja produktów jest gładka, równa i czysta
 • Wykończenie jest w kształcie paznokcia / równo z wałami paznokciowymi
 • Brzegi paznokci pokryte produktem / stylizacja jest zamknięta

Sędzia 2

Balans – 10 punktów

 • Różne elementy projektu są dobrze wyważone / z balansowane
 • Całościowo projekt jest zgodny z elementami projektu

Projekt – 5 punktów

 • Projekt wzbogaca temat
 • Projekt jest dobrze przemyślany
 • Projekt jest kompletny i nie wymaga poprawy

Wymiar – 10 punktów

 • Grafika jest oczywista i zgodna z zasadami aplikacji soak – off gel na paznokcie
 • Wymiar podkreśla temat i jest zrównoważony

Ogólne wrażenie – 10 punktów

 • Ten projekt sprawia wrażenie doskonałego
 • Ten projekt jest kompletny i nie wymaga poprawy
 • Ten projekt został przedstawiony w oparciu o zasady żelowania paznokci

 

Sędzia 3

Złożoność – 10 punktów

 • Projekt jest wyzwaniem, wymaga umiejętności i wysiłku
 • Projekt obejmuje wiele technik

Wykonanie – 10 punktów

 • Ogólna jakość pracy wykazuje wybitne umiejętności artystyczne
 • Wykonanie jest schludne, czyste i precyzyjne

Szczegóły – 10 punktów

 • Szczegóły projektu są czyste i precyzyjne
 • Projekt ma adekwatne szczegóły

Temat – 5 Punktów

 • Temat jest oczywisty i całkowicie rozwinięty
 • Temat jest kontynuowany na wszystkich 5 paznokcie

 

Skala oceny dla jednej dłoni

5 Bez skazy
4 Bardzo dobry
3 Średni
2 Poniżej średniej
1 Bardzo słabo

KOSZT UDZIAŁU

W roku 2024 opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu 10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024 wynosi:

100PLN Opłata rejestracyjna jednorazowo naliczana podczas rejestracji.

250PLN Koszt udziału w konkurencji.

Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w wybranych konkurencjach wraz z jednorazową opłatą rejestracyjną w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia / rejestracji udziału w wydarzeniu przy pomocy dedykowanego formularza rejestracyjnego umieszczonego na www.nailpropoland.com/rejestracja .

Brak dokonanej opłaty w terminie skutkować będzie anulowaniem dokonanego przez Uczestnika zgłoszenia/rejestracji.

W sytuacji rezygnacji Uczestnika z udziału w 10. Nailpro Poland, Organizator nie dokonuje zwrotu opłaty rejestracyjnej oraz kosztów udziału w poszczególnych konkurencjach.

______________________________________

RABATY – nie dostępne

_______________________________________

PAMIĘTAJ!!!

W sytuacji rezygnacji uczestnika z udziału w wydarzeniach mistrzowskich 10. NAILPRO POLAND  Organizator nie dokonuje zwrotu poniesionych kosztów.

Organizator nie ponosi kosztów opłat bankowych z tytułu wpłat walutowych.

Podane ceny zawierają podatek VAT 23%

 

NAGRODY

Laureaci 10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024 otrzymują

 1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
 2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
 3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal

______________________________________

Laureatom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, w tym terminu jej wykorzystania, ani do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za rzeczową część nagrody.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odebrania nagrody z przyczyn leżących po stronie Laureata.

Zgodnie z art.30 ust. 1 pkt 2 ustawy o PIT nagrody pieniężne uzyskane w konkursach są opodatkowane wg ryczałtowej stawki 10% wartości nagrody. Zgodnie z w/w przepisami podatkowymi, Organizator mistrzostw przed wydaniem nagrody pieniężnej Laureatowi, potrąci kwotę stanowiącą 10% jej wartości, która zostanie wpłacona na konto Urzędu Skarbowego w Mysłowicach.

Nagrody pieniężne zostaną przesłane na wskazane przez Laureata konto bankowe.

Wszelakie dodatkowe koszty bankowe są po stronie Laureata.