Edukacja

INSTRUKTORZY NAILPRO POLAND

PROFESJONALIZM | PRESTIŻ | JAKOŚĆ

 

Jeśli szukasz szkoleń na najwyższym poziomie – to jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy tutaj po to, aby spełniać Twoje oczekiwania i prowadzić Cię w mistrzowski sposób na podium. Dzięki naszym szkoleniom rozwiniesz skrzydła, a świat mistrzostw stanie przed Tobą otworem…

Nasz team jest jedynym na świecie, przygotowującym do mistrzostw stylizacji paznokci. Powstał z potrzeby dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Emanuje od nas siła i determinacja w dążeniu do celu! Potrafimy zarażać pasją…

Instruktorzy to praktykujący styliści, edukatorzy z wieloletnim doświadczeniem, autorytety o krajowej i międzynarodowej renomie. Skupiamy wokół siebie pasjonatów niezależnie od marki, na której pracują. Regularnie szkolimy się pod okiem dyrektora Nailpro Europe – Viktorii Klopotovej, stale pogłębiając swoją wiedzę i rozwijając swój warsztat. Tworzymy rodzinę Nailpro Global Nail Competitions na rynku europejskim i pod naszym czujnym okiem przygotowujemy do najbardziej prestiżowych mistrzostw na świecie.

Mamy w sobie siłę Nailpro Global Nail Competitions, którą poczuć możesz również Ty…

Chciałbyś /- abyś wkroczyć na scenę mistrzostw i podbić świat stylizacji paznokci? Już teraz masz szansę zrealizować swoje marzenia! Weź udział w naszych szkoleniach, które przygotowują do wrześniowych mistrzostw stacjonarnych Nailpro Europe Final Cup. Odkryj potencjał swojej kreatywności, zdobądź cenne umiejętności i doświadczenie, które poprowadzi Cię do mistrzostwa.

A to nie koniec! Podejmując wyzwanie zostania instruktorem, masz możliwość wprowadzenia innych w świat stylizacji paznokci, dzielenia się swoją pasją i wiedzą. Twoje doświadczenie stanie się inspiracją dla kolejnych pokoleń stylistów.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu, który tworzy historię stylizacji paznokci na arenie międzynarodowej. Wydobądź z siebie to, co najlepsze, i pokaż światu, że również Ty możesz osiągnąć mistrzostwo. Świat Nailpro Global Nail Competitions czeka na Ciebie!

Przyłącz się do naszej pasjonującej podróży. Zostań częścią rodziny Nailpro, która zmienia przyszłość stylizacji paznokci. Podejmij wyzwanie i zapisz się już dziś! Czas na aktywne działanie i podążanie za swoimi marzeniami. Twoje mistrzostwo jest na wyciągnięcie ręki!