O konkursie

OGÓLNE WARUNKI MISTRZOSTW

Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND COMPETITIONS! To wyjątkowe wydarzenie stanowi integralną część prestiżowego turnieju NAILPRO EUROPE COMPETITIONS CUP, obejmującego mistrzostwa z zakresu stylizacji paznokci w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji oraz Rumunii. Nasze zawody są otwarte dla wszystkich specjalistów branży paznokciowej, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do świadczenia usług stylizacji paznokci.

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym entuzjastą sztuki paznokci, doświadczonym mistrzem czy doświadczonym weteranem - jeśli pochodzisz z kraju, w którym ten rodzaj działalności nie podlega licencjonowaniu, również możesz wziąć udział w naszych mistrzostwach!

Jednakże, zgodnie z naszym założeniem jako organizatorów, zastrzegamy sobie prawo do poproszenia uczestników o przedstawienie kwalifikacji i uprawnień potwierdzających ukończenie profesjonalnego szkolenia w dziedzinie stylizacji paznokci. Chcemy zapewnić uczciwość i wysoki poziom konkurencji, co przyczynia się do wyjątkowej jakości naszych zawodów.

Jeśli kochasz sztukę paznokci, niezależnie od swojego poziomu doświadczenia, NAILPRO POLAND COMPETITIONS jest właśnie dla Ciebie! To idealna okazja, aby się wykazać, poznać innych pasjonatów i podzielić się swoją kreatywnością.

Nie zwlekaj, dołącz do nas na tej ekscytującej przygodzie z paznokciami! Zarejestruj się już teraz, sprawdź daty kolejnych eliminacji i bądź gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie! Zdobądź swoje miejsce w świecie stylizacji paznokci i daj się poznać jako prawdziwy mistrz tego pięknego rzemiosła!

Do zobaczenia na NAILPRO POLAND COMPETITIONS!

Ogólne Warunki Uczestnictwa w Międzynarodowych Mistrzostwach Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND COMPETITIONS.

WAŻNE!!!

Zapraszamy do zapoznana się z istotnymi zmianami organizacyjnymi mistrzostw. Zapoznaj się z nimi przed dokonaniem rejestracji.

W 2024 roku Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND COMPETITIONS odbędą się w ramach dwóch wydarzeń:

NAILPRO POLAND EDU – mistrzostwa dla DEBIUTANTÓW z podziałem na poziom zaawansowania: styliści, instruktorzy. Uczestnicy tego wydarzenia to styliści i instruktorzy, którzy nie startowali w mistrzostwach stylizacji paznokci stacjonarnych, online oraz w formie posterów.  Data wydarzenia: 9-10.03.2024. Miejsce wydarzenia: Targi Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof, Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe EXPO XXI w., ul. Prądzyńskiego 12/14.

10. NAILPRO POLAND – mistrzostwa z podziałem na początkujących, weteranów i bez podziału.  Data wydarzenia: 14-15.09.2024. Miejsce wydarzenia: Targi Beauty Forum & Hair Warszawa by Cosmoprof, Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe EXPO XXI w., ul. Prądzyńskiego 12/14.

Finaliści TOP10 10.Nailpro Poland biorą udział w klasyfikacji generalnej NAILPRO EUROPE CUP FINAL, które odbędzie się w 12.2024 online w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM.

Uczestnicy każdego z wydarzeń dokonując rejestracji sami deklarują właściwy poziom zaawansowania.

Uczestnik każdego z wydarzeń ma prawo udziału w więcej niż jednej konkurencji.

Odpowiedzialność za uczestnictwo i rejestrację w poszczególnych konkurencjach ponosi uczestnik.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy uczestnik nie pojawi się na polu konkursowym / nie prześle w wyznaczonym czasie dokumentacji fotograficznej wykonanej stylizacji na adres rejestracja@nailpropoland.com.

W przypadku braku pełnej opłaty: opłata rejestracyjna + opłata za udział w poszczególnych konkurencjach – rejestracja nie jest możliwa i skutkuje brakiem możliwości udziału w wydarzeniach Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAULPRO POLAND EDU & 10. NAILPRO POLAND.

Uczestnik dokonując rejestracji zobowiązany jest zdeklarowania poziomu swojego doświadczenia: weteran / początkujący podczas rejestracji z wyjątkiem KONKURENCJI bez podziału oraz wydarzenia NAILPRO YOUNG POLAND.

DEBIUTANT uczestnik w konkurencjach artystycznych, technicznych, bez podziału to stylista, który nigdy nie startował w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie: stacjonarnych, online, posterowych.

POCZĄTKUJĄCY uczestnik w konkurencjach artystycznych to stylista, który nigdy nie startował w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie lub startował i nie zajął pierwszego miejsca w kategoriach artystycznych takich jak: TIPS BOX: Gel Paint Hand Painted Nail Art, Acrylic Paint Hand Painted Nail Art, Mixed Media, 3D Nail Art; FANTASY NAIL ART

POCZĄTKUJĄCY uczestnik w konkurencjach technicznych to stylista, który nigdy nie startował w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie lub startował i nie zajął pierwszego miejsca w kategoriach technicznych, potocznie zwanych pink & white, red & white: Salon Success, On My Own, Sculptured Nail, 3 In One,  FiveStyle Sculptured Nail, Perfect Match, FreeStyle Sculptured Nail lub kategoriach techniczno – artystycznych: Extreme Stiletto Design, Frech Twist.

POCZĄTKUJĄCY uczestnik w konkurencjach techniczno – artystycznych to stylista, który nigdy nie startował w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie lub startował i nie zajął pierwszego miejsca w kategoriach technicznych lub techniczno – artystycznych, potocznie zwanych pink & white, red & white: Salon Success, On My Own, Sculptured Nail, 3 In One, French Twist, Extreme Stiletto Design, FiveStyle Sculptured Nail, Perfect Match, FreeStyle Sculptured Nail.

WETERAN w konkurencjach artystycznych to stylista, który w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie zajął pierwsze miejsce w kategoriach artystycznych takich jak: TIPS BOX: Gel Paint Hand Painted Nail Art, Acrylic Paint Hand Painted Nail Art, Mixed Media, 3D Nail Art; FANTASY NAIL ART.

WETERAN w konkurencjach technicznych to stylista, który w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie zajął pierwsze miejsce w kategoriach technicznych, potocznie zwanych pink & white, red & white: Salon Success, On My Own, Sculptured Nail, 3 In One, FiveStyle Sculptured Nail, Perfect Match, FreeStyle Sculptured Nail lub lub kategoriach techniczno – artystycznych: Extreme Stiletto Design, Frech Twist.

WETERAN w konkurencjach techniczno – artystycznych to stylista, który w jakichkolwiek mistrzostwach na świecie zajął pierwsze miejsce w kategoriach technicznych lub techniczno – artystycznych, potocznie zwanych pink & white, red & white: Salon Success, On My Own, Sculptured Nail, 3 In One, French Twist, Extreme Stiletto Design, FiveStyle Sculptured Nail, Perfect Match, FreeStyle Sculptured Nail.

Uczestnicy konkurencji BEZ PODZIAŁU na weteranów i początkujących startują razem w jednym czasie na polu konkursowym: Soak – Off Gel Application, Soak – Off Gel Nail Art, Chrome / Stamping, Tip Overlay Relay, It’s All About The Bling!, Soak – Off Gel Nail Art – The Other Side Rules „Black & White”.

Jeżeli uczestnik nie jest pewny do jakiego poziomu przynależy proszony jest o kontakt pod nr. 605 907 705, e-mail: rejestracja@nailpropoland.com

Sculptured Nail
Konkurencja na modelce. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – modelowanie paznokci w stylu konkursowym z podkreśleniem obłączka. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu w osobnym czasie. Czas wykonania – 2,5 godz. na dwie dłonie.

Salon Success
Konkurencja na modelce. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – modelowanie paznokci w stylu salonowym przy użyciu kamuflażu, przeźroczystego oraz białego do wymodelowania wolnego brzegu. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla debiutantów: stylistów i instruktorów. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania – 1,5 godz. dwie dłonie.

On My Own
Konkurencja indywidualna – modelowanie salonowego frenchu na sobie. Wykonanie stylizacji na jednej dłoni. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania – 1,5 godz. jedna dłoń

3 In One
Konkurencja indywidualna – modelowanie french na modelce zgodnie z Sculptured Nail, Tip & Overlay Rules, Perfect Match. Wykonanie stylizacji na dwóch dłoniach. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na tipsie i szablonie. Czas wykonania– 2 godz. 30 min. na dwie dłonie.

FiveStyle Sculptured Nail
Konkurencja indywidualna – modelowanie french na modelce – jedna dłoń – 5 kształtów. Wykonanie stylizacji na jednej dłoni. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na szablonie. Czas wykonania– 2 godz. na jedną dłoń.

FreeStyle Sculptured Nail
Konkurencja indywidualna – modelowanie french w kształcie „Butterfly” na modelce. Wykonanie stylizacji na jednej dłoni. Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na szablonie. Czas wykonania– 2 godz. 30 minut na jedną dłoń.

Perfect Match
Konkurencja indywidualna – modelowanie french na modelce. Wykonanie stylizacji na dwóch dłoni. Jedna dłoń na tipsie w stylu Tip & Overlay, druga dłoń na szablonie w stylu Sculptured Nail – obie oceniane zgodnie z Perfect Match 3 w 1.  Podział na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na szablonie. Czas wykonania– 1 godz. 30 minut na dwie dłonie.

Hand Painted Nail Art „Globalne ocieplenie”

Ręczne malowanie 10 tipsów w box’ach. Podział na początkujących i weteranów.

Acrylic Paint Hand Painted Nail Art „…” – konkurencja nie odbędzie się w roku 2024

Ręczne malowanie 10 tipsów w box’ach. Podział na początkujących i weteranów.

Gel Paint Hand Painted Nail Art „” – konkurencja nie odbędzie się w roku 2024
Ręczne malowanie 10 tipsów w box’ach. Podział na początkujących i weteranów.

Mixed Media „Bollywood”
Ręczne wykonanie zdobienia na 10 tipsach w box’ach. Podział na początkujących  i weteranów.

3D Nail Art „Casino Royal
Ręczne wykonanie zdobienia na tipsach w box’ach. Podział na początkujących i weteranów.

Fantasy Nail Art „„- konkurencja nie odbędzie się w roku 2024

Stylizacja przestrzenna paznokci obejmująca włosy, makijaż, strój w którym zostanie zaprezentowana modelka. Podział na początkujących i weteranów.

Extreme Stiletto Design „Pantone Color Of The Year 2024 MARLIN”
Konkurencja na modelce. Konkurencja techniczno – artystyczna  z podziałem na weteranów i początkujących. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Praca tylko na szablonie. Konkurs polega na wykonaniu modelowania ekstremalnej długości sztyletu na jednej dłoni. Czas wykonania – 2 godz. jedna dłoń

Twist French
Konkurencja na modelce. Konkurencja – artystyczna  z podziałem na weteranów i początkujących. Stylizacja dekoracyjnego, klasycznego, biało-różowego frenchu na jednej dłoni. Konkurencja dla żelu lub akrylu. Konkurencja na tipsie lub szablonie. Czas wykonania – 1,5 godz. jedna dłoń

Soak – Off Gel Application
Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – praca na modelce. Jedna dłoń z pokryciem jednolitym w kolorze czerwonym, druga dłoń z pokryciem w stylu francuskim. Soak – Ogg Gel aplikowany na naturalnych paznokciach bez przedłużenia / nadbudowy z wykonanym wcześniej manicure. Czas wykonania – 30 minut dwie dłonie.

Soak – Off Gel Nail Art ” Lata 50” – konkurencja odbędzie się zaocznie, w formie zdjęć i filmu przesłanego do dnia 31 sierpnia, do indywidualnego folderu na Google Dysk .
Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Wykonanie stylizacji zgodnie z tematem na jednej dłoni . Stylizacja może być wykonana na paznokciach naturalnych lub przedłużonych. Długość nie może być dłuższa niż długość paznokcia w stylu salonowym w stosunku 1:2.

Praca na modelce podczas konkurencji odbywającej się na polu konkursowym. Uczestnicy mają wtedy 1 godzinę, na wykonanie stylizacji na 5 paznokciach jednej dłoni ( o ile nie zaznaczono inaczej w harmonogramie dziennym ) przy użyciu żeli soak – off.

It’s All About the Bling! „Królewskie insygnia”
Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Ręczne zdobienie 5 tipsów w box’ach przy użyciu kamieni.

Chrome / Stamping „Miłość”
Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Ręczne zdobienie 5 tipsów w box’ach przy użyciu stampingu.

Foil Embossed Elegance Nail Art „Morskie klimaty”

Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Konkurs polega na wykonaniu NAIL ART.’u z użyciem foli transferowej w formie 5 tipsów

Tips Box Salon Pedicure Nail Art „Dzikie koty”

Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Ręczne malowanie 10 tipsów do pedicure w box’ach.

Tips Box Airbrush Nail Art „Kosmos”
Malowanie tipsów w box’ach przy użyciu aerografu. Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących.

Tip Relay – konkurencja niedostępna

Soak – Off Gel Nail Art – The Other Side Rules – konkurencja nie odbędzie się w roku 2024
Konkurencja bez podziału na weteranów i początkujących. Wykonanie stylizacji na obu dłoniach – praca na modelce. Uczestnicy mają 45 minut na wykonanie manicure soak-off BLACK & WHITE na paznokciach dwóch dłoni. Materiał stosowany wyłącznie na naturalnych paznokciach.

Zapoznaj się z nimi. TO JEST WAŻNE! Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami.

WAŻNE!!!

Zapraszamy do zapoznania się z istotnymi zmianami organizacji mistrzostw NAILPRO POLAND, które są integralną częścią turnieju Nailpro Europe Competitions Cup Final. Zapoznaj się z nimi przed dokonaniem rejestracji.

 1. Klauzula Polityka Cookies
 2. Tabela Opłat
 3. Regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną

Aktualizacja 9.01.2024

Z radością informujemy o kilku istotnych zmianach i aktualizacjach dotyczących NAILPRO POLAND EDU 2024! Opublikowane już zostały nowe tematy konkurencji, dodaliśmy atrakcyjne pakiety promocyjne dla uczestników.

1) Tematy Konkurencji Zaocznych:

 • Tips Box Hand Painted Nail Art: „Przez Różowe Okulary”
 • Tips Box Chrome / Stamping: „Obieżyświat”
 • Tips Box Foil Embossed Elegance Nail Art: „Świat Botaniki”
 • Poster Soak – Off Gel Nail Art: “Wedding Day”

2) Temat Konkurencji Stacjonarnej (Czas Rzeczywisty na polu konkursowym):

 • Extreme Stiletto Design: „Pantone Color Of Year 2024 APRICOT CRUSH” / Gel or Acryl / 120 minut (od 12:00 do 14:00)

3) Pakiety Promocyjne od 9 stycznia 2024:

 • Pakiet NA START: 3 konkurencje stacjonarne za 600 zł zamiast 750 zł
 • Pakiet NAIL ART: 4 konkurencje za 750 zł zamiast 1000 zł
 • Pakiet MISTRZOWSKI MIX: 4 konkurencje zaoczne + 3 konkurencje stacjonarne za 1300 zł zamiast 1750 zł
 • Pakiet DEBIUTANT W AKCJI: dzień edukacyjny + konkurencje stacjonarne za 1200 zł zamiast 1500 zł

(Oferta pakietowa nie łączy się z innymi rabatami)

4) Rabaty na 2024:

 1. SPECJALNY 15%: Przy udziale w więcej niż w 3 konkurencjach
 2. EXPERT 10%: Skontaktuj się z naszymi Ekspertami, aby otrzymać KOD RABATOWY

(Rabaty nie łączą się. Oferta rabatowa nie łączy się z pakietami)

Dodatkowe Informacje:

 • Data Wydarzenia: 9-10 marca 2024
 • Miejsce: Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Zapraszamy do korzystania z promocji i rabatów. Jesteśmy gotowi na wspólną przygodę podczas NAILPRO POLAND EDU 2024 – Miejsce, gdzie Twoje marzenia o zostaniu mistrzem stylizacji paznokci stają się rzeczywistością! 🌟

Dla dodatkowych informacji i rejestracji odwiedź: NAILPRO POLAND EDU 2024

Czekamy na Was
Team Nailpro Poland ❤️

 

 

Aktualizacja 20.11.2023

Zmiana jest nieunikniona. Nadchodzi czas innowacji!
NAILPRO POLAND EDU 2024 to miejsce, gdzie Twoje marzenia o zostaniu mistrzem stylizacji paznokci stają się rzeczywistością! 🌟
Jeśli pokochałeś emocje towarzyszące stylizacji paznokci, to trafiłeś we właściwe miejsce!
Przygotuj się na najbardziej prestiżowe mistrzostwa stylizacji paznokci na świecie – Nailpro Global Competitions! 💅
To wyjątkowa okazja, by poznać stylistów z całego świata i nawiązać trwałe przyjaźnie, tak jak tysiące uczestników mistrzostw przed Tobą! 🌎
Dlaczego warto do nas dołączyć? 🤔
🤝 Wśród uczestników spotkasz stylistów bez doświadczenia mistrzowskiego i instruktorskiego. Będziesz Ty i inni Debiutanci.
🏆 Konkurencje, regulaminy i kryteria oceniania są takie same na każdym poziomie zaawansowania.
💪 Otrzymasz wsparcie na każdym etapie – od momentu rejestracji po galę ogłoszenia wyników.
🎓 Pod czujnym okiem naszej kadry instruktorsko-sędziowskiej pierwszego dnia wydarzenia otrzymasz pełne wsparcie praktyczne. Nasi eksperci pokażą Ci krok po kroku, jak wykonać stylizację konkursową na poziomie mistrzowskim i dokładnie omówią proces oceny sędziowskiej. Będziesz gotów na wszystkie wyzwania konkursowe!
📜 Gwarantujemy jasne i klarowne zasady dla każdego uczestnika.
🙌 Wykonując stylizacje konkursowe w czasie rzeczywistym na polu stacjonarnym podczas największych w kraju targów Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof, poznasz wielu ekspertów.
🎁 Praktyczne nagrody rzeczowe od naszych wspaniałych partnerów i sponsorów nagrodzą Twój trud i zaangażowanie.
🎉 Aby uczcić Twoje zainteresowanie otrzymasz WELCOME BOX z cudownymi niespodziankami od naszych Partnerów i Sponsorów! 🎁
Kiedy to się stanie? Zanotuj datę! 🗓
📅 9-10 marca 2024
Gdzie nas odnajdziesz? 📍
🏢 Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof, EXPO XXI 📍 ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Mamy dla Ciebie aż 7 różnych konkurencji mistrzowskich! Wybierz te, które najlepiej oddają Twoją pasję i weź udział w niezapomnianym wydarzeniu! 💅
Nie czekaj! Dołącz do nas i poczuj emocje NAILPRO POLAND EDU 2024! Jesteśmy gotowi – a Ty? 💅🏆🌟
DZIEŃ 1 Edukacja (8:00 – 18:00)
8:00 – 8:30 Rejestracja udziału
8:30 – 9:00 Wprowadzenie, prezentacja drużyny i wprowadzenie do programu treningowego + zawody
9:00 – 9:30 Pokaz „Soak Off Gel Application”
9:30 – 10:30 Część praktyczna (1-2 palce)
10:30 – 11:30 Ocena sędziowska wybranej stylizacji z objaśnieniem: analiza dwóch stylizacji z TOP10
15 minut przerwy
11:45 – 12:15 Pokaz „Salon Success” na dwóch paznokciach.
12:15 – 13:15 Część praktyczna (1-2 palce)
13:15 – 14:15 Ocena sędziowska wybranej stylizacji z objaśnieniem: analiza dwóch stylizacji z TOP10
15 minut przerwy
14:30 – 15:00 Pokaz „Extreme Stiletto Design”
15:30 – 16:30 Część praktyczna (1-2 palce)
16:30 – 17:30 Ocena sędziowska wybranej stylizacji z objaśnieniem: analiza dwóch stylizacji z TOP10
17:30 – 18:00 Zakończenie. Wręczenie upominków i dyplomów uczestnictwa w NAILPRO POLAND EDU 2024
DZIEŃ 2 Konkursy (8:00 – 17:00)
Konkurencje zaoczne tzw. TIPS BOX wykonujesz przed wydarzeniem, nie w czasie rzeczywistym na polu konkursowym. Czas na przesłanie zdjęć, filmów oraz fizycznie wykonanej pracy konkursowej masz do 23 lutego 2024 roku:
🏆Tips Box Hand Painted Nail Art, temat: „…”
🏅Tips Box Chrome / Stamping, temat: „…”
🏅Tips Box Foil Embossed Elegance Nail Art, temat: „…”
🏅Poster Soak – Off Gel Nail Art, temat: “…”
Konkurencje stacjonarne, czyli te, które odbywają się w czasie rzeczywistym na polu konkursowym, podczas branżowych targów Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof / Potrzebujesz 3 modelki / Godziny otwarcia targów 10:00 – 18:00 / Biorąc udział otrzymasz 4 dwudniowe bilety na targi (uczestnik + 3 modelki)
8:30 – 9:00 Rejestracja do konkurencji Soak – Off Gel Application
9:00 – 9:30 🏅 Soak – Off Gel Application / 30 minut
9:30 – 10:00 Rejestracja do konkurencji Salon Success
10:00 – 11:30 🏆 Salon Success / gel or acryl / 90 minut
11:30 – 12:00 Rejestracja do konkurencji Extreme Stiletto Design
12:00 – 14:00 🏆 Extreme Stiletto Design / gel or acryl / 120 minut
16:00 – 17:00 Gala Wyłonienia Laureatów Nailpro Edu Poland 2024
______________________________________
NAGRODY
Laureaci NAILPRO POLAND EDU 2024 otrzymają:
1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar
2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar
3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar
Laureatom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, w tym terminu jej wykorzystania, ani do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za rzeczową część nagrody.
W sytuacji wycofania się sponsora / partnera z ufundowania nagrody rzeczowej / pieniężnej brak możliwości otrzymania ekwiwalentu pieniężnego / rzeczowego.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odebrania nagrody z przyczyn leżących po stronie Laureata.
Zgodnie z art.30 ust. 1 pkt 2 ustawy o PIT nagrody pieniężne uzyskane w konkursach są opodatkowane wg ryczałtowej stawki 10% wartości nagrody.
Zgodnie z w/w przepisami podatkowymi, Organizator mistrzostw przed wydaniem nagrody pieniężnej Laureatowi, potrąci kwotę stanowiącą 10% jej wartości, która zostanie wpłacona na konto Urzędu Skarbowego w Mysłowicach.
Nagrody pieniężne zostaną przesłane na wskazane przez Laureata konto bankowe. Wszelakie dodatkowe koszty bankowe są po stronie Laureata.
___________________________________________
REJESTRACJA – ZGŁOSZENIE UDZIAŁU ONLINE
https://nailpropoland.com/kategoria…/nailproedupoland2024/
1. Dokonując rejestracji uczestnik wydarzenia NAILPRO POLAND EDU tym samym przyjmuje warunki Regulaminu Mistrzostw Nailpro Poland i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
2. Uczestnik oświadcza, że zapoznał się z informacją Organizatora o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. na warunkach i zasadach określonych w przedstawionej informacji.
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA
1. Oświadczam, że zapoznałem się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa dostępnymi na stronie www.nailpropoland.com stanowiącymi integralną część ZGŁOSZENIA UDZIAŁU w NAILPRO POLAND EDU. Akceptuję zapisy zawarte w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa oraz w Polityce Prywatności Vellp zgodnej z RODO.
2. Wyrażam zgodę na następujące warunki płatności: warunkiem REJESTRACJI Uczestnika jest dokonanie wpłaty pełnej kwoty należności (Dzień 1 lub Dzień 2 lub Dzień 1 + Dzień 2) wynikające z dokonanej REJESTRACJI ONLINE (FORMULARZ ONLINE) do 7 dni od przesłania do Organizatora.
3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO Uczestnikowi przysługuje prawo do:
– żądania od Organizatora dostępu do danych osobowych,
– żądania od Organizatora sprostowania danych osobowych,
– żądania od Organizatora ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
– wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
– przenoszenia danych osobowych,
– wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Z powyższych praw można skorzystać poprzez kontakt e-mailowy pod adresem biuro@nailpropoland.com lub kontakt pisemny, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Mysłowicka 4/4, 40-486 Katowice
____________________________________________
KOSZT UDZIAŁU
DZIEŃ 1 Edukacja
750 PLN
DZIEŃ 2 Konkursy
100 PLN Opłata rejestracyjna jednorazowo naliczana podczas rejestracji udziału w konkurencji.
250 PLN Koszt udziału w jednej konkurencji
DZIEŃ 1 Edukacja + DZIEŃ 2 Konkursy
1330 PLN
Ceny zawierają podatek VAT 23%.
Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w wybranych konkurencjach wraz z jednorazową opłatą rejestracyjną lub w wybranym dniu / dniach wydarzenia w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia / rejestracji udziału w wydarzeniu za pomocą dedykowanego sklepu internetowego na https://nailpropoland.com/kategoria…/nailproedupoland2024/
Brak dokonanej opłaty w terminie skutkować będzie anulowaniem dokonanego przez Uczestnika zgłoszenia/rejestracji.
W sytuacji rezygnacji Uczestnika z udziału w NAILPRO POLAND EDU, Organizator dokonuje zwrotu zgodnie z Regulaminem sklepu internetowego, za pomocą którego Uczestnik dokonuje rejestracji udziału.
______________________________________
RABATY
15% przy udziale w więcej niż w 3 konkurencjach / dla uczestników którzy biorą udział tylko w drugim dniu wydarzenia
_______________________________________
PŁATNOŚCI
W tytule przelewu prosimy podać „NAILPRO POLAND EDU 2024”
Dane do przelewu: Vellp Professional Beauty Expert, ul. Mysłowicka 4/4, 40-486 Katowice
Bank Śląski ING: PL 42 1050 1214 1000 0092 7286 4605
SWIFT/BIC: INGBPLPW
WAŻNE! Organizator nie ponosi kosztów opłat bankowych z tytułu wpłat walutowych.
________________________________________
KONTAKT
Dyrektor Nailpro Poland Competitions & Organizator Ewa Żabińska – Lubowiecka
📞605 907 705
e-mail: biuro@nailpropoland.com
Sekretarz Nailpro Poland Competitions Natalia Żabińska
📞733 999 685
e-mail: rejestracja@nailpropoland.com
PR Nailpro Poland Competitions
Aldona Węgrzynowicz
📞506 101 138
e-mail: pr@nailpropoland.com
Serdecznie zapraszamy ❤️

 

Aktualizacja 16.08.2023

🌟 Nowa generacja zawodów. Startuj z Nailpro Europe 🌟

Drodzy Uczestnicy, Partnerzy i Sponsorzy,

Wasza nieustająca pasja i wsparcie dla Mistrzostw Nailpro Europe naprawdę nas inspiruje! Mamy ogromną radość ogłosić, że stawiamy krok w przyszłość i wprowadzamy zupełnie nową formułę naszego wydarzenia.

Z głębokim szacunkiem dla Waszych potrzeb i wyzwań, zdecydowaliśmy się na przełomową zmianę. Tym razem, Mistrzostwa Nailpro Europe Final Cup przybierają postać wirtualną, przenosząc niezapomniane doświadczenie bezpośrednio do Waszych domów i salonów. 🏠💻

Ale to jeszcze nie wszystko! Nasza nowa, unowocześniona formuła umożliwia nam otwarcie drzwi dla publiczności, dzięki czemu będziecie mogli prezentować swoje mistrzowskie umiejętności przed widownią na całym świecie. To nie tylko konkurs – to spektakl, w którym główną rolę odgrywacie Wy!

Ponadto, wprowadzamy bardziej szczegółową i ekscytującą ocenę sędziowską, odbywającą się w czasie rzeczywistym. Nasi cenieni sędziowie nie tylko oceniają Was online, ale także z głównego centrum dowodzenia w Katowicach. To gwarantuje obiektywne i profesjonalne osądzenie Waszych kreacji.

Dla tych z Was, którzy wciąż zastanawiają się nad udziałem – teraz to jest moment! Przyłączcie się do naszej odważnej podróży, która nie tylko pomoże Wam rozwijać umiejętności, ale również zapewni inspirujące doświadczenie i niezapomniane emocje.

Serdecznie dziękujemy Wam za nieustanne wsparcie, wyrozumiałość i zaufanie. Wspólnie piszemy nowy rozdział historii Mistrzostw Nailpro Europe!

Niech Wasza determinacja prowadzi do osiągnięcia spektakularnych sukcesów i spełnienia marzeń.

Czy jesteś gotowy/-wa podjąć wyzwanie i zmierzyć się z najlepszymi? Czy wiesz, że jesteś w stanie zdobyć to prestiżowy tytuł Nailpro Europe ?
Rejestracja trwa! Nie przegap okazji, by wziąć udział w tej niezwykłej podróży! 💪🏼 Zarejestruj się już teraz!
https://nailpropoland.com/kategoria…/nailpro-europe-2023/

Z ogromnym entuzjazmem czekamy na Was
Team Mistrzostw Nailpro Europe ❤️

 

Aktualizacja 21.06.2023

Drodzy Finaliści TOP10,

Z niezwykłą radością chcemy Was serdecznie zaprosić na wielką finałową galę międzynarodowych mistrzostw stylizacji paznokci Nailpro Europe Competitions. To niesamowite wydarzenie, które zgromadzi najlepszych z najlepszych w naszej branży.

Jesteśmy zachwyceni Waszym niezwykłym talentem, kreatywnością i pasją, które zaprezentowaliście w trakcie eliminacji. Teraz nadszedł czas, abyście stanęli na największym polu konkursowym i pokazali światu swoje niesamowite umiejętności.

Nasze finałowe mistrzostwa to nie tylko okazja do rywalizacji i zdobycia tytułu najlepszego stylisty paznokci. To również niepowtarzalna szansa na spotkanie innych utalentowanych profesjonalistów, wymianę doświadczeń i inspirację.

Przygotujcie się na niezapomniane emocje, niezwykłe wyzwania i niekończące się możliwości. Nasze pole konkursowe czeka na Wasze arcydzieła, które na zawsze zapiszą się w historii stylizacji paznokci.

Bądźcie gotowi na ekscytujące finały, niezwykłe jury i wiele nagród, które czekają na zdobycie. To wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie w Waszej pamięci na zawsze.

Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich powitać na naszych finałowych mistrzostwach Nailpro Europe Competitions. Czekają nas niezapomniane chwile, pełne pasji i inspiracji.

Do zobaczenia polu konkursowym już 9 i 10 września 2023 r. na Beauty Forum & Hair by Cosmoprof w Warszawie!

Zespół Nailpro Poland ❤️

 

Aktualizacja 20.03.2023

Ze względu na brak opłat zarejestrowanych uczestników do Nailpro Young Poland wydarzenie z dniem dzisiejszym zostało odwołane. Uczestnicy, którzy zarejestrowali się w wydarzeniu i opłacili mają możliwość zmiany dywizji z Young na Nowicjuszy i wzięcia udziału w 9. Nailpro Poland. Powstała nadpłata z tytułu różnic opłaty za udział w konkurencjach zostanie zwrócona. Uczestnicy, którzy nie skorzystają z takiej możliwości i zrezygnują z wydarzenia otrzymają zwrot dokonanych opłat.

Dziękujemy z góry za trwałe zaangażowanie w nasze wspólne wartości i okazane wsparcie, które ma tak ogromne znaczenie dla dalszych sukcesów naszej działalności.

Nailpro Poland Team❤️

 

Aktualizacja 16.12.2022

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana terminu targów Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof i tym samym przyszłorocznej edycji  Nailpro Young Poland i 9.Nailpro Poland. Oba wydarzenia mistrzowskie odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2023 roku w nowej lokalizacji – EXPO XXI w. Zarezerwujcie ten weekend już dzisiaj. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 17 marca 2023 roku.

Nailpro Poland Team!❤️

 

Aktualizacja 02.12.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach  Nailpro Young Poland i 9.Nailpro Poland, które odbędą się w dniach 4-5 marca podczas Targów Beauty Forum w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Nailpro Poland Team!❤️

 

Aktualizacja 05.09.2022

Informujemy, że Top Master 8. Nailpro Poland otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 PLN (-10% należnego podatku) ufundowaną przez markę Nails Company oraz autoklaw enbioS ufundowany przez producenta Enbio Technology Sp. z o.o., bezpłatny udział w grudniowym Nailpro Europe, dyplom oraz puchar.

Nailpro Poland Team!❤️

 

Aktualizacja 07.01.2022 19:00

Od roku 2022 Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND COMPETITIONS odbywają się w ramach dwóch wydarzeń:

NAILPRO YOUNG POLAND – mistrzostwa bez podziału na poziom zaawansowania stylisty. Uczestnicy tego wydarzenia to styliści, którzy nie startowali w mistrzostwach NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS, bądź tacy, którzy startowali ale nie zdobyli podium / nie zostali laureatami / nie zajęli 1., 2., 3. miejsca.

Jeżeli Uczestnik :

 • zdobył podium w konkurencjach artystycznych może startować w konkurencjach technicznych, techniczno – artystycznych, nie branżowych (bez podziału), ale nie może startować w konkurencjach artystycznych
 • zdobył podium zdobył podium w konkurencjach technicznych może startować w konkurencjach artystycznych, nie branżowych (bez podziału)
 • zdobył podium w konkurencjach nie branżowych (bez podziału) może startować w konkurencjach artystycznych, technicznych, techniczno – artystycznych.

W roku 2022 wydarzenie to odbędzie się stacjonarnie w dniach 23-24 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów i Kongresie BEAUTY FORUM w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, k/Warszawy.

NAILPRO POLAND – mistrzostwa z podziałem na początkujących, weteranów i z konkurencjami bez podziału. Uczestnicy dokonując rejestracji sami deklarują prawidłowy poziom zaawansowania. W roku 2022 wydarzenie to odbędzie się stacjonarnie w dniach 17-18 września podczas Międzynarodowych Targów i Kongresie BEAUTY FORUM w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, k/Warszawy.

Serdecznie pozdrawiam życząc z Nowym Rokiem inspiracji do prowadzenia biznesu, motywacji do działania, samych pomyślnych wydarzeń oraz sukcesów w życiu zawodowym.

Ewa Żabińska – Lubowiecka
Organizator & Dyrektor Nailpro Poland Competitions & Organizator Nailpro Europe Competitions

 

 

Aktualizacja 12.04.2021 12:00

WAŻNA INFORMACJA!

Rejestracja do majowego NAILPRO POLAND zostaje przedłużona do 30 kwietnia.

Z dniem 12 kwietnia następuje zmiana w POZIOMIE uczestników i od majowego wydarzenia obowiązują dwa poziomy: POCZĄTKUJĄCY i WETERAN.

W majowym wydarzeniu uczestnicy pracują ONLINE w czasie rzeczywistym zgodnym z HARMONOGRAMEM

Uczestnik na dwa dni przed mistrzostwami, tj. 13 maja, otrzymuje dostęp do platformy ZOOM na której będą się odbywać mistrzostwa.

Uczestnicy nie wysyłają dokumentacji wideo wykonanych stylizacji konkursowych.

Uczestnicy w ciągu godziny od zakończenia konkurencji wysyłają zdjęcia wykonanych stylizacji do przygotowanych przez Organizatora folderów, przypisanych każdemu uczestnikowi z osobna.

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Żabińska – Lubowiecka
Dyrektor Nailpro Poland

 

Aktualizacja 24.08.2020 19:24

WAŻNA INFORMACJA!

Ze względu na zbyt dużą niepewność organizacji wydarzeń branżowych w przyszłym roku spowodowaną epidemią koronawirusa, a tym samym mając na uwadze bezpieczeństwo osób czynnie zaangażowanych w wydarzenie, nie możemy zagwarantować, że mistrzostwa w formie stacjonarnej się odbędą.

Organizator, Vellp Professional Beauty Expert podjął decyzję o dokonaniu zwrotów opłat uczestnictwa wszystkim uczestnikom, którym forma online nie będzie odpowiadać.

Uczestnicy, którzy zdecydują się na rezygnację z udziału proszeni są o bezpośredni kontakt tel. 605 907 705 oraz o przesłanie rezygnacji do dni 31 sierpnia 2020 r. na adres rejestracja@nailpropoland.com.

Serdecznie pozdrawiam,

Ewa Żabińska – Lubowiecka
Dyrektor Nailpro Poland

 

Aktualizacja 24.08.2020 09:58

W wyniku trwającej epidemii COVID-19 poniżej najważniejsze zmiany dotyczące tegorocznej edycji mistrzostw stylizacji paznokci Nailpro Poland Competitions:

💎odbędzie się jedno wydarzenie w dniach 26-27 września w formie online

💎w wyniku przesunięcia targów Beauty Forum na maj 2021 roku, marcowe wydarzenie zostaje odwołane , a tym samym TOP MASTER & TOP TEAM wyłonieni zostaną we wrześniu

💎dostępne są miejsca w konkurencji Soak Off Gel Application, Salon Success, French Twist, On My Own – zgłoś swój udział!

💎TIPS BOXy zostają u uczestników – proszę o wstrzymanie ich wysyłki do Organizatora – te które zostały przesłane zostaną udokumentowane i zwrócone uczestnikom

💎szczegółowe informacje dotyczące formy online zostaną opublikowane w dniu jutrzejszym na naszym profilu i stronie www.nailpropoland.com

Wierzę, że opracowywana przez ostatnie tygodnie formuła mistrzostw dostosowana do obecnej sytuacji epidemicznej, spełni Wasze oczekiwania, a tym samym pozwoli pokazać efekty Waszych wielomiesięcznych przygotowań 🙂

Powodzenia i do zobaczenia już jutro w relacji na żywo na naszym fb.

 

Aktualizacja 15.04.2020

Kochani ❤️

w związku ze stanem epidemii w Polsce i wynikającym z tego faktu licznym obostrzeniom i regulacjom, które przyczyniły się do kryzysu w branży, w zaplanowanej 6. edycji mistrzostw Nailpro Poland nastąpi zmiana honorowania laureatów, o czym informuję Was z bólem serca.

Brak ustawowego terminu powrotu do regularnego trybu, obowiązków i działalności objętych obecnie zakazem jest dla mnie jako organizatora dzisiaj bardzo dużym wyzwaniem, jednak z nadzieją i wiarą patrzę w przyszłość.

Wierzę, iż razem solidarnie przetrwamy ten trudny czas i już niedługo spotkam się z Wami na największych branżowych targach Beauty Forum w Warszawie.

Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i wytrwałości, w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Żabińska – Lubowiecka
Dyrektor Nailpro Poland

 

Aktualizacja 06.04.2020

Kochani!❤️

Vellp Professional Beauty Expert informuje, iż w związku ze stanem epidemii w Polsce, ogłoszoną przez World Health Organization (WHO) pandemią koronawirusa SARS-Cov-2, lokalnym i globalnym wzrostem liczby chorych na COVID-19, a także wynikającym z tego faktu obostrzeniom i regulacjom, zaplanowane na 16-17 maja 2020 roku 6. Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions nie będą mogły być zorganizowane w powyższym terminie.Obligatoryjne zamknięcie podmiotów usługowych branży beauty, oraz zakaz zgromadzeń, obowiązują do odwołania, czyli najprawdopodobniej do momentu wyciszenia epidemii w Polsce. Powrót do regularnego trybu, obowiązków i działalności objętych obecnym zakazem sektorów gospodarczych, będzie dla nas jako organizatorów oznaczał możliwość przeprowadzenia mistrzostw, gromadzących kilkaset osób w bezpiecznych warunkach.

Z nadzieją i wiarą, iż razem solidarnie przetrwamy ten trudny czas i już niedługo spotkamy się z Wami, informujemy niniejszym o przesunięciu 6.Nailpro Poland Etap1 Warszawa Beauty Forum na 26-27 września 2020 roku.

Wierzymy, że organizowane przez nas mistrzostwa, bedą nie tylko inauguracją sezonu 2020/2021, ale wydarzeniem symbolizującym odrodzenie i zjednoczenie branży.

Choć obecne restrykcje zapowiadane były na okres kilku tygodni, jesteśmy przekonani, iż decyzja o przesunięciu mistrzostw na wrzesień, jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich uczestników imprezy, zarówno Stylistów jak i Modelek.

Wierzymy, iż nasza decyzja o reorganizacji harmonogramu 6. polskiej edycji Światowych Mistrzostw Nailpro Competitions, spotka się z pełną akceptacją uczestników.

Życząc Państwu przede wszystkim zdrowia i wytrwałości, w tym trudnym dla wszystkich czasie, z wyrazami szacunku

Ewa Żabińska – Lubowiecka
Dyrektor Nailpro Poland

 

 

❤️

 

Aktualizacja 04.03.2020

Kochani!❤️

Nastąpiła zmiana terminu 33. Targi Beauty Forum (official) na 16-17 maja 2020r. a tym samym pierwszego etapu mistrzostw Nailpro Poland roku konkursowego 2020/2021, ponieważ zdrowie i poczucie bezpieczeństwa to ważne wartości, które stawiamy na pierwszym miejscu.

To co najważniejsze:
☑️ w harmonogramie zmienia nam się data mistrzostw https://www.facebook.com/events/555705881945362/
☑️ konkurencja Fantasy Nail Art „Meksykańska fiesta” ponowie dostępna – zapraszamy do udziału
☑️ ostatnie wolne miejsca w konkurencji Soak – Off Gel Nail Art „Rysunek żurnalowy” – zapraszamy do udziału
☑️ ostatnie wolne miejsca w konkurencji Extreme Stiletto Design „French 3D” – zapraszamy do udziału

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie jakie do nas napływa. Jesteście cudowni! To bardzo wiele dla nas znaczy.

 

Nailpro Poland Team!❤️

 

Aktualizacja 01.01.2020

Styliści wchodzący w skład TEAMu, którzy chcą wziąć udział w konkurencji drużynowej Team Challenge, muszą zgłosić swoją przynależność w trakcie rejestracji. Liczba stylistów wchodząca w skład TEAMu jest nieograniczona, ale do punktów zespołu trafią tylko oceny stylistów z TOP10. Jeśli uczestnik dołącza do zespołu lub zmienia go w trakcie roku konkursowego, punkty uzyskane przez uczestnika w poprzednich konkursach pozostaną w zespole, którego był członkiem.

Uczestnicy, którzy uczestniczą jako TEAM profesjonalnej marki (producenta) produktów do stylizacji paznokci, powinni stosować produkty tylko z etykietą producenta, z wyjątkiem narzędzi.

Styliści wchodzący w skład TEAMu, którzy chcą wziąć udział w konkurencji drużynowej Team Challenge, muszą zgłosić swoją przynależność w trakcie rejestracji. Liczba stylistów wchodząca w skład TEAMu jest nieograniczona, ale do punktów zespołu trafią tylko oceny stylistów z TOP10. Jeśli uczestnik dołącza do zespołu lub zmienia go w trakcie roku konkursowego, punkty uzyskane przez uczestnika w poprzednich konkursach pozostaną w zespole, którego był członkiem.

Uczestnicy, którzy uczestniczą jako TEAM profesjonalnej marki (producenta) produktów do stylizacji paznokci, powinni stosować produkty tylko z etykietą producenta, z wyjątkiem narzędzi.

W roku 2024 opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu wynoszą:
NAILPRO POLAND EDU 9-10.03.2024
9.03.2024 Edukacja
750 PLN
10.03.2024 Mistrzostwa
250 PLN Koszt udziału w jednej konkurencji
Opłata rejestracyjna

100 PLN Naliczana jednorazowo podczas rejestracji udziału w wydarzeniu / nie podlega rabatom, pakietom i innym promocjom

Pakiety Promocyjne od 9 stycznia 2024:

 • Pakiet NA START: 3 konkurencje stacjonarne za 600 zł zamiast 750 zł
 • Pakiet NAIL ART: 4 konkurencje za 750 zł zamiast 1000 zł
 • Pakiet MISTRZOWSKI MIX: 4 konkurencje zaoczne + 3 konkurencje stacjonarne za 1300 zł zamiast 1750 zł
 • Pakiet DEBIUTANT W AKCJI: dzień edukacyjny + konkurencje stacjonarne za 1200 zł zamiast 1500 zł

(Oferta pakietowa nie łączy się z innymi rabatami)

Rabaty:

 • SPECJALNY 15%: Przy udziale w więcej niż w 3 konkurencjach
 • EXPERT 10%: Skontaktuj się z naszymi Ekspertami, aby otrzymać KOD RABATOWY (Rabaty nie łączą się)

(Oferta rabatowa nie łączy się z pakietami)

Dodatkowe Informacje:

 • Data Wydarzenia: 9-10 marca 2024
 • Miejsce: Beauty Forum Warszawa by Cosmoprof, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024
cennik zostanie podany w marcu
Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w wybranych konkurencjach wraz z jednorazową opłatą rejestracyjną w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia / rejestracji udziału w wydarzeniu przy pomocy dedykowanego formularza rejestracyjnego umieszczonego na www.nailpropoland.com/rejestracja/ .

Brak dokonanej opłaty w terminie skutkować będzie anulowaniem dokonanego przez Uczestnika zgłoszenia/rejestracji.

W sytuacji rezygnacji Uczestnika z udziału w 10. Nailpro Poland lub Nailpro Poland Edu, Organizator nie dokonuje zwrotu opłaty rejestracyjnej oraz kosztów udziału w poszczególnych konkurencjach.
______________________________________
RABATY
10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024
10% przy udziale od 3 do 5 konkurencji
15% przy udziale od 6 do 10 konkurencji
_______________________________________
PAMIĘTAJ!!!
W sytuacji rezygnacji uczestnika z udziału w wydarzeniach mistrzowskich 10. NAILPRO POLAND lub NAILPROPOLAND EDU Organizator nie dokonuje zwrotu poniesionych kosztów.
Organizator nie ponosi kosztów opłat bankowych z tytułu wpłat walutowych.
Podane ceny zawierają podatek VAT 23%

Wszystkie konkursowe stylizacje paznokci w tym tips boxy i postery , które uczestnik wykonuje w ramach mistrzostw Nailpro Poland Competitions muszą należeć do uczestnika i być wykonywane wyłącznie przez niego / przez stylistę zarejestrowanego w systemie Nailpro Poland Competitions w ramach danej kategorii konkursowej i nie mogą być wcześniej wykonane jako prace konkursowe innych mistrzostw stylizacji paznokci.

Wykorzystanie prac konkursowych wykonanych w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS) do rejestracji w innych mistrzostwach stylizacji paznokci jest SUROWO ZABRONIONE pod rygorem DYSKWALIFIKACJI INDYWIDUALNEJ i DRUŻYNOWEJ w tym odebraniem TYTUŁÓW, zwrotem otrzymanych nagród rzeczowych i finansowych, z podaniem informacji do społeczności zrzeszonej w ramach projektu NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS).  W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro CUP Europe Competitions na okres jednego rok.

Wszystkie konkursowe stylizacje muszą być wykonane podczas trwania danego konkursu, na polu konkursowym / online, z wyjątkiem szczególnych przypadków wskazanych w regulaminie (tips box, poster, itp.). W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro CUP Europe Competitions na okres jednego rok.

Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji uczestnika/uczestników lub modelki/modelek oraz do odjęcia punktów za złamanie regulaminu mistrzostw Nailpro Poland Competitions, bez względu na naruszenie, czy miało ono miejsce przed mistrzostwami lub w ich trakcie. W przypadku, gdy naruszenie zostanie ujawnione po otrzymaniu nagród i wyróżnień, zdyskwalifikowany uczestnik zobowiązany jest zwrócić wszystkie otrzymane nagrody i tytuły organizatorowi Nailpro Poland Competitions. Uczestnik taki zostanie dodatkowo wyeliminowany z mistrzostw Nailpro CUP Europe Competitions na okres jednego roku kalendarzowego.

Za prawidłowe zrozumienie regulaminu mistrzostw Nailpro CUP  Poland Competitions oraz obowiązujących w nich zasad i reguł w czasie trwania poszczególnych konkursów, odpowiadają tylko i wyłącznie sami uczestnicy. Uczestnicy odpowiadają za prawidłowe przygotowanie modelek i ich zachowania podczas trwania poszczególnych konkursów.

ZASADY UDZIAŁU W MISTRZOSTWACH w formie STACJONARNEJ:

 • Uczestnik przyjeżdża na wyznaczoną godzinę do miejsca gdzie odbywać się będą mistrzostwa.
 • Uczestnik, który nie stawi się na wyznaczoną godzinę konkursu nie będzie miał możliwości w nim udziału.
 • Uczestnik proszony jest o przybycie co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem konkurencji w której będzie brać udział w celu przygotowania stanowiska pracy.
 • Rejestracja uczestnika odbywa się w każdym dniu konkursowym wg podanego Harmonogramu.
 • Prace kategorii zaocznych, tzw. tips boxów, posterów można dostarczyć do organizatora Nailpro Poland Competitions przez osoby trzecie w wyznaczonym do tego czasie.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prace przyniesione przez osoby trzecie.
 • Uczestnik nie może publikować zdjęć/video z pola konkursowego na których są paznokcie do momentu ogłoszenia wyników. Publikacja zdjęć/video przed ogłoszeniem wyników skutkować będzie dyskwalifikacją w konkurencji, której opublikowane zostało zdjęcie/video.
 • W sytuacji kiedy po ogłoszeniu wyników zostanie wniesiony protest przez innego uczestnika / stylistę / osobę trzecią, organizator niezwłocznie podejmie działania w celu ich wyjaśnienia zbierając wszelakie dostępne materiały.
 • W sytuacji kiedy wniesiony protest będzie zasadny uczestnik / laureat zostanie o nim poinformowany, a także o sposobie jego wyjaśnienia.
 • Organizator uprasza uczestnika / laureata o współpracę w tym zakresie oraz udostępnienie wszelakich dostępnych materiałów w celu jego wyjaśnienia.
 • W sytuacji kiedy wniesiony protest zostanie potwierdzony, uczestnik / laureat zostanie poinformowany o podjętej decyzji przez Kapitułę Sędziowską – Dyrektora Nailpro Europe Viktoriię Klopotovą.
 • W sytuacji dyskwalifikacji laureata, dyskwalifikacja obejmuje tylko konkurencję, której dotyczył wniesiony protest. W takiej sytuacji punkty zdobyte w konkurencji w której uczestnik został zdyskwalifikowany zostają odjęte z klasyfikacji generalnej.
 • Uczestnik w trakcie mistrzostw, do ogłoszenia wyników, nie może kontaktować się z sędziami głównymi w żaden sposób. Próba kontaktu skutkować będzie dyskwalifikacją. Wszystkie zapytania do sędziów głównych może przekazać przez sędziów technicznych oraz organizatora.

ZASADY UDZIAŁU W MISTRZOSTWACH w formie ONLINE w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM:

 • Uczestnik wykonuje stylizacje konkursowe zgodnie z regulaminem danej kategorii w swoim środowisku / w dowolnej lokalizacji.
 • Uczestnik wykonuje stylizacje w czasie zgodnym z HARMONOGRAMEM.
 • Uczestnik ma obowiązek udokumentować wykonanie stylizacji konkursowej w formie zdjęć.
 • Uczestnik wykonuje stylizację konkursową w czasie rzeczywistym korzystając z platformy ZOOM, w dniu i godzinie wybranej konkurencji mistrzowskiej podaną w HARMONOGRAMIE. Odprawa przed każdą konkurencją odbywającą się na modelce odbywa się na 30 minut przed czasem rozpoczęcia konkurencji. Na blacie roboczym znajdują się tylko produkty zgodne z regulaminem konkurencji. Po zakończonym czasie konkurencji uczestnik oczekuje na weryfikację / ocenę sędziowską modelki.
 • Zdjęcia należy wykonać zgodnie z ZASADAMI NAILAPALOZZA + jedno prezentujące, które zostanie opublikowane w sytuacji kiedy uczestnik zakwalifikowany zostanie do TOP10.
 • Uczestnik nie może w żaden sposób ingerować w materiał fotograficzny. Jakiekolwiek naruszenie będzie skutkowało dyskwalifikacją.
 • Zdjęcia należy przesłać do końca dnia od zakończenia wykonywania stylizacji konkursowej do udostępnionego folderu przez Organizatora.
 • Uczestnik odpowiedzialny jest za prawidłowe przesłanie materiału. Powinien zrobić testy przed odbyciem się mistrzostw czy wszystko jest w porządku. Czy łącze internetowe spełnia wymogi. Zaleca się skorzystanie ze stałego łącza. Zaleca się sprawdzenie stanu baterie bądź podłączenie ładowarki do prądu.
 • Uczestnik wysyła wykonane prace TIPS BOXów do Organizatora na adres. Vellp Professional Beauty Exper, ul.Mysłowicka 4/4, 40-486 Katowice. Wykonuje dokumentację fotograficzną zgodną z ZASADAMI NAILAPALOZZA. Materiał należy przesłać do dnia 23.02.2024 (dla NailPRO edu POLAND) i do dnia 31.08.2024 (dla 10. Nailpro Poland)  do folderów udostępnionych przez Organizatora wraz z wymaganymi opisami zgodnymi z regulaminami poszczególnego konkursu.
 • Zabrania się Uczestnikowi publikacji jakichkolwiek materiałów wideo i fotograficznych wykonanych stylizacji do ogłoszenia wyników, tj. 10.03.2024, do godz. 21:00 (dla NailPRO edu POLAND) i  15.09.2024, do godz. 21:00 (dla 10.Nailpro Poland) pod rygorem dyskwalifikacji.
 • Zabrania się Uczestnikowi na czas trwania oceny i wyłonienia laureatów kontaktu z Sędziami, tj. w dniu 10.03.2024, do godz. 21:00 (dla NailPRO edu POLAND) i  15.09.2024, do godz. 21:00 (dla 10.Nailpro Poland) pod rygorem dyskwalifikacji.
 • Karty ocen zostaną przesłane do Uczestników, którzy zakwalifikują się do TOP10 do dnia 17.03.2024 (dla NailPRO edu POLAND) i  22.09.2024 (dla 10.Nailpro Poland) pod rygorem dyskwalifikacji.

Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie modelek do konkurencji w której są one wymagane. Osoby, które pełnią rolę modeli muszą być pełnoletnie, ukończone 18 lat*. Jeśli modelka nie ma ukończonych 18 lat, musi przedstawić zgodę rodziców lub zapewnić ich obecność podczas trwania konkursu*. Na prośbę organizatora modelka jest zobowiązana do przedstawienia dowodu osobistego, paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego jej pełnoletność*.

Stylizacje konkursowe wykonywane są tylko i wyłącznie na żywych modelkach / nie dozwolone jest stosowanie sztucznych palców lub dłoni.

Uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia sobie niezbędnych materiałów i narzędzi do pracy, w tym lampy UV / LED / CCFL (jeśli regulamin tak określa), lampki na biurko, frezarki, pochłaniacze. Do konkursu mogą być użyte tylko profesjonalne produkty. Organizator nie dopuszcza stosowanie produktów typu „no name”.

Przed każdym konkursem podczas odprawy zastaną przypomniane najważniejsze zasady  / reguły danej konkurencji na 15 minut przed jej rozpoczęciem przez sędziego technicznego na polu konkursowym / na FB / na IG / na ZOOM.

Podczas odprawy nie wolno wykonywać jakichkolwiek czynności na modelkach i dotykać materiałów. Naruszenie tej zasady skutkować będzie dyskwalifikacją.

Na początku konkursu uczestnik powinien umieścić wszystkie narzędzia i materiały potrzebne do pracy na stole. Futerały i torby muszą być zamknięte i ustawione z dala od stanowiska pracy, we wskazanym miejscu przez sędziów technicznych. Zabrania się podnoszenia czegokolwiek z podłogi na stół roboczy po rozpoczęciu konkursu ** bez zgody i obecności sędziów technicznych*.

Podczas konkursu modelka nie może wspomagać uczestnika w żaden sposób. Modelka nie powinna usuwać pyłu, lizać paznokci podczas zawodów, aż do zakończenia prac związanych z oceną przez sędziów na polu konkursowym / do wykonania dokumentacji w formie wideo i foto. Jeśli sędzia techniczny zauważy naruszenie regulaminu, przekazuje tę informację do dyrektora mistrzostw*. Po ocenie sytuacji jaka miała miejsce dyrektor mistrzostw zdecyduje, czy nastąpi dyskwalifikacja uczestnika za niedopuszczalne zachowania modelki*.

Szablony/formy muszą być profesjonalne i papierowe. Nie dopuszcza się stosowania metalowych form bądź czegokolwiek przypominającego metal. Niezastosowanie się do tej zasady będzie przyczyną dyskwalifikacji uczestnika. Szablonu muszą być ułożone na płasko, mogą być dopasowane do poszczególnych paznokci.

Miski do obmywania paznokci z pyłu muszą być przeźroczyste lub plastikowe bez żadnych dodatków w środku: kamieni, muszelek itp.

Wszystkie zakazane materiały lub narzędzia znajdujące się na stole roboczym zostaną skonfiskowane*. Uczestnik, który naruszy zasady, może zostać zdyskwalifikowany przez organizatora.

Skonfiskowane materiały i narzędzia zostaną zwrócone uczestnikowi na jego wniosek tuż po ceremonii wręczenia nagród*.

Po rozpoczęciu konkursu uczestnicy i modelki nie mogą opuszczać miejsca konkursowego bez zgody sędziów technicznych mistrzostw* / miejsc przy blacie roboczym do momentu wykonania dokumentacji wideo i foto**. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.

Gdy tylko sędzia techniczny ogłosi koniec konkursu, uczestnik zobowiązany jest natychmiast zaprzestać pracy, odłożyć wszystkie materiały i narzędzia i odejść od stołu oraz wyjść poza miejsce konkurencji. Uczestnicy nie mogą dotykać rąk modelki do momentu oceny sędziów. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.*

Uczestnik biorący udział w mistrzostwach w wersji online sam musi kontrolować czas.

Gdy sędzia techniczny ogłosi koniec konkursu, modelka powinna wstać i postępować zgodnie z jego instrukcjami.

Modelka nie może opuścić pola konkursowego podczas konkursu. Naruszenie tej zasady będzie skutkować dyskwalifikacją.*

Podczas oceny przez sędziów głównych  modelki nie mogą rozmawiać z sędziami oraz między sobą.*

Modelki nie mogą mieć biżuterii (palce, nadgarstki itd.) i zegarków. Za naruszenie tej zasady sędziowie mają prawo odjąć 5 punktów z klasyfikacji ogólnej. Zasada ta nie ma zastosowania do kategorii Fantasy Nail Art.

Uczestnik ma obowiązek założyć modelce opaskę na nadgarstek dłoni, na której będzie wykonywać stylizację konkursową w taki sposób aby nie była ona luźna, numerem i nazwą konkurencji do sędziego.

Modelkom zabrania się dotykać, podnosić i przesuwać kotary między nimi a przestrzenią sędziowską.*

Uczestnicy nie mogą przebywać w obszarze sędziowskim ani w jego pobliżu. Za naruszenie tej zasady grozi dyskwalifikacja.*

W okolicy blatu roboczego nie mogą przebywać osoby trzecie.**

Sędziowie techniczni informują uczestników o konieczności posprzątania stanowiska pracy do kolejnej konkurencji i wyrzuceniu wszystkich niezbędnych i zużytych produktów / materiałów do kosza. Każde stanowisko pracy wyposażone jest w kosz z workiem na śmieci. Po posprzątaniu stanowiska konkursowego uczestnik opuszcza pole konkursowe.* Uczestnik, który bierze udział we wszystkich konkurencjach stacjonarnych nie musi opuszczać stanowiska konkursowego.

Organizator zapewnia dla uczestnika i modelki po jednym krześle.*

Jeżeli uczestnik nie zgadza się z wynikami oceny lub pracą sędziego, ma prawo do wyrażenia swojego protestu, jednak tylko i wyłącznie w sposób kulturalny i uprzejmy. Jeśli uczestnik wyrazi swoje odczucia w arogancki i nieuprzejmy sposób, sędzia może rozważyć dyskwalifikację uczestnika i pozbawić go prawa do udziału we wszystkich mistrzostwach Nailpro Europe Competitions.

Organizator / Dyrektor Nailpro Poland wraz z Dyrektorem Nailpro Europe zastrzegają sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości uczestnicy proszeni są o kontakt z organizatorem.

* dotyczy mistrzostw dla formuły stacjonarnej

** dotyczy mistrzostw dla formuły online

Sędziowie wyłaniają laureatów w następujący sposób:
– trzech sędziów weryfikuje stylizacje wybierając po 10 najlepszych wśród debiutantów, początkujących i weteranów, w konkurencjach bez podziału
– trzech sędziów ogląda osobno stylizacje wykonane przez debiutantów, początkujących i weteranów, w konkurencjach bez podziału wybierając 10 najlepszych prac
– w  TOP10 kategorii technicznych, artystycznych, techniczno – artystycznych znajduje się po 10 finalistów: 10 początkujących i 10 weteranów
– w TOP10 kategorii bez podziału znajduje się po 10 najlepiej wykonanych stylizacji
– finałowe stylizacje TOP10 oceniane są w jednym czasie

Ocena obejmuje 10 kategorii konkursowych w 10-punktowej / lub 5-punktowej skali, gdzie
1 pkt – stylizacja jest nie do przyjęcia,
10 pkt / 5 pkt – stylizacja jest doskonała.
Każdy sędzia odpowiedzialny jest za 3–4 kryteria oceny.
Kryteria dla każdej z kategorii konkursowej są określone w każdym regulaminie konkursu.

 • Karty ocen wydawane tylko finalistom TOP10 (możliwa wersja elektroniczna)
 • Sekretarz zlicza punkty, a sędziowie wyznaczają miejsca
 • Przewodniczący JURY ma prawo do ostatecznego głosu
 • Decyzja sędziów jest ostateczna i nieodwołalna

Nailpro Poland Competitions to konkursy indywidualne i zespołowe i aby mogły się odbyć zgodnie z Harmonogramem, w każdej kategorii konkursowej musi być minimum 5 uczestników – 5 uczestników na poziomie weterana, 5 uczestników na poziomie początkujących, 5 uczestników na poziomie debiutanta. W kategoriach bez podziału na weteranów, początkujących, debiutantów musi być minimum 8 uczestników. Jeśli liczba uczestników nie osiągnie wymaganego poziomu – 5 – początkujący mogą startować wraz z weteranami tylko w tym konkretnym przypadku. Organizator zwraca dokonane opłaty za udział w konkursie w sytuacji kiedy dana konkurencja nie odbędzie się z powodu zbyt małej liczby uczestników.

TOP EDUCATOR NAILPRO POLAND COMPETITIONS – instruktor/edukator, którego zgłoszeni do 10. Nailpro Poland 2024 styliści zdobyli największą liczbę punktów otrzymuje trofeum, dyplom.

TECHNICAL TOP MASTER NAILPRO POLAND COMPETITIONS – uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów podczas mistrzostw 10. Nailpro Poland (we wszystkich stacjonarnych kategoriach konkursowych razem zajmując od 1 do 5 miejsca w każdej z nich) otrzymuje tytuł TECHNICAL TOP MASTER, puchar, dyplom, nagrody rzeczowe, bezpłatny udział w NAILPRO EUROPE COMPETITIONS 2023 roku.

ARTISTIC TOP MASTER NAILPRO POLAND COMPETITIONS – uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów podczas mistrzostw 10. Nailpro Poland (we wszystkich zocznych kategoriach konkursowych razem zajmując od 1 do 5 miejsca w każdej z nich) otrzymuje tytuł ARTISTIC TOP MASTER, puchar, dyplom, nagrody rzeczowe, bezpłatny udział w NAILPRO EUROPE COMPETITIONS 2024 roku.

TOP TEAM NAILPRO POLAND COMPETITIONS – uczestnicy zgłoszeni do jednego zespołu „TEAM”, który zdobędzie największą liczbę punktów podczas mistrzostw 10. Nailpro Poland otrzymuje tytuł TOP TEAM, puchar i dyplom, a 10 najlepszych uczestników otrzyma medal i dyplom.

GRAND MASTER NAILPRO CUP EUROPE COMPETITIONS – uczestnik, który został finalistą TOP10 w konkursach Nailpro uzyska największą liczbę punktów TOP3 podczas finałowego wydarzenia Nailpro Europe Competitions Cup Final w konkurencjach stacjonarnych otrzyma dyplom i puchar turnieju Nailpro CUP Europe Competitions, tytuł GRAND MASTER NAILPRO CUP Europe Competitions.

GRAND TEAM NAILPRO CUP EUROPE COMPETITIONS – 10-ciu najlepszych stylistów przynależących do jednej z drużyn NAILPRO: Bułgarii, Czech, Polski, Rumunii, Słowacji, którzy zdobędą największą liczbę punktów w TOP5  otrzymują dyplom i medale oraz drużynowo puchar GRAND TEAM Nailpro CUP Europe Competitions.

Zachęcamy Uczestników do wzięcia udziału w Gali Ogłoszenia Wyników, a tym samym ceremonii wręczenia nagród.

Zespół organizacyjny Nailpro Poland Competitions bez zbędnej zwłoki i nie później niż do 7 dni po wydarzeniu przekaże karty ocen finalistom TOP10.

Po zakończeniu GALI OGŁOSZENIA WYNIKÓW sędziowie przez 60 minut pozostają do dyspozycji uczestników, w razie potrzeby udzielenia odpowiedzi na pytania związane z oceną sędziowską oraz porad dotyczących poprawienia stylizacji konkursowych wykonanych przez uczestników konkursu.*

Zasady i informacje nie są przedmiotem dyskusji i debaty. Wszystkie uwagi, pomysły czy zalecenia są przyjmowane na bieżąco pod  adresem biuro@nailpropoland.com.

Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions są przykładem i wzorem dla całej branży paznokciowej.

Organizatorzy turnieju Nailpro CUP Europe Competitions, a tym samym Nailpro Poland Competitions, zakładają, że uczestnicy podczas wydarzeń mistrzowskich zachowywać się będą jak profesjonaliści i sportowcy.

WAŻNE!!! Każdy uczestnik, który zauważy u innego uczestnika złamanie regulaminu podczas trwania konkurencji konkursowej ma obowiązek zgłosić to natychmiast sędziemu technicznemu / organizatorowi. Wszelkie niezgodności zgłoszone po zakończeniu konkurencji nie będą uwzględnianie.

Po zakończeniu roku konkursowego może nastąpić zmiana regulaminów poszczególnych konkursów, ilości i formy nagród dla laureatów, bądź zasad ogólnych organizacji wydarzeń.

Laureaci innych konkursów stylizacji paznokci organizowanych na świecie, do mistrzostw NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS  kwalifikowani są na podstawie konkurencji odpowiadającym konkurencjom Nailpro Global Competitions – World’s Most Prestigious Nail Competitions.

Regulaminy poszczególnych konkurencji mistrzowskich i ich tematy publikowane są nie później niż na 30 dni przed terminem mistrzostw.

Więcej informacji u Organizatora: Ewa Żabińska – Lubowiecka tel. 605 907 705 dyrektor Nailpro Poland Competitions

Laureaci NailPRO edu Poland 2024 otrzymają:

1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar
2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar
3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal lub puchar

 

Laureaci 10. Nailpro Poland 2024 otrzymają:

POCZĄTKUJĄCY

1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar
2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar
3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar

WETERANI

 1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar
 2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar
 3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, puchar

BEZ PODZIAŁU

1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal

TECHNICAL TOP MASTER – bezpłatny udział w Nailpro Europe 2023, nagrodę rzeczową, dyplom, puchar

ARTISTIC TOP MASTER – bezpłatny udział w Nailpro Europe 2023, nagrodę rzeczową, dyplom, puchar

TOP TEAM – puchar dla TEAM’u, medal 10 najlepszych uczestników/stylistów, dyplomy

TOP EDUCATOR NAILPRO POLAND – dyplom, puchar / łączna liczba puntów zgłoszonych stylistów do 10.Nailpro Poland 2024

GRAND MASTER – dyplom, puchar, nagrodę rzeczową
GRAND TEAM – puchar dla TEAM’u, medal dla każdego z 10-ciu stylistów, dyplomy, nagrodę rzeczową
Dyplomy dla uczestników w formie elektronicznej.

______________________________________

Laureatom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, w tym terminu jej wykorzystania, ani do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za rzeczową część nagrody.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odebrania nagrody z przyczyn leżących po stronie Laureata.
Zgodnie z art.30 ust. 1 pkt 2 ustawy o PIT nagrody pieniężne uzyskane w konkursach są opodatkowane wg ryczałtowej stawki 10% wartości nagrody. Zgodnie z w/w przepisami podatkowymi, Organizator mistrzostw przed wydaniem nagrody pieniężnej Laureatowi, potrąci kwotę stanowiącą 10% jej wartości, która zostanie wpłacona na konto Urzędu Skarbowego w Mysłowicach.
Nagrody pieniężne zostaną przesłane na wskazane przez Laureata konto bankowe.
Wszelakie dodatkowe koszty bankowe są po stronie Laureata.

EWA ŻABIŃSKA - LUBOWIECKA

Organizator & Dyrektor Nailpro Poland

Stawiamy na więcej niż tylko mistrzostwa. W Nailpro Poland Competitions odkryjesz coś wyjątkowego – to miejsce, gdzie rywalizacja przenika się z inspiracją, a zdobywanie tytułów z tworzeniem trwałych więzi.

Nasze mistrzostwa to spotkanie utalentowanych profesjonalistów, ale także serca pasjonatów stylizacji paznokci, którzy tworzą atmosferę współpracy, wsparcia i wzajemnego uczenia się. To tutaj dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, budując jednocześnie silną społeczność stylistów paznokci.

Trenujesz, wygrywasz, ale przede wszystkim inspirujesz! W Nailpro Poland Competitions nie tylko rozwijasz swoje umiejętności, ale również zyskujesz możliwość stałego odkrywania nowych trendów w świecie stylizacji paznokci.

To dzięki ludziom, którzy tu są, powstają niezapomniane chwile, które na zawsze pozostają w naszej pamięci. W Nailpro Poland Competitions chcemy Cię spotkać osobiście, abyś dołączył do naszej niezwykłej społeczności, gdzie relacje i ludzie są najważniejsze.

Dołącz do nas podczas tegorocznych wydarzeń! Spotkajmy się na NailPRO edu POLAND w dniach 9-10 marca 2024 na Targach BEAUTY FORUM WARSZAWA by COSMOPROF w EXPO XXI w. oraz na 10.Nailpro Poland w dniach 14-15 września 2024 r. na Targach BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w EXPO XXI w.

Niech Twoja pasja do stylizacji paznokci przyniesie nowe wyzwania, inspiracje i znajomości. Weź udział w Nailpro Poland Competitions i stań się częścią czegoś wyjątkowego!

Do zobaczenia na mistrzostwach!

HISTORIA NAILPRO

Sięgnijmy do korzeni mistrzostw, czyli do 1971 roku, w którym powstało największe konkursowe imperium na świecie. Wszystko zaczęło się w Kalifornii – w najbardziej rozpoznawalnym rejonie świata, w miejscu będącym głównym ośrodkiem amerykańskiej korporacji wydawniczej Creative Age Publication założonej przez Deborah Carver.

Creative Age to synergia profesjonalistów z przemysłem kosmetycznym, publikująca nagradzane czasopisma NAILPRO, Beauty Launchpad, The Colorist, Beauty Store Business, DAYSPA, Medesthetics, MAN i Eye Lash. W ciągu lat firma zdobyła liczne nagrody, co świadczy o jej zaangażowaniu i znaczeniu dla branży. Założycielka Deborah Carver zdecydowała się na nowe podejście, wiedząc, że branża kosmetyczna potrzebuje jednego, wiodącego źródła wiedzy. Właśnie wtedy zrodziła się NAILPRO, który stał się potęgą stawiającą na profesjonalizm i innowacyjność.

W historii NAILPRO pojawiło się wyjątkowe nazwisko, które wyróżniło się ponad wszystkie inne. Tom Holcomb, niezapomniany mistrz stylizacji paznokci, stał się ikoną branży. Jego talent i pasja pozwoliły mu zdobyć tytuły mistrza świata i Japonii. Mimo jego przedwczesnej śmierci, jego dziedzictwo pozostało żywe, a jego standardy doskonałości są nadal respektowane przez sędziów NAILPRO.

NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS przyciągają pasjonatów z całego świata, a dzięki Viktorii Klopotovej, międzynarodowej mistrzyni stylizacji paznokci, której talent i zaangażowanie towarzyszyły Tomowi Holcombowi, NAILPRO EUROPE COMPETITIONS także stały się dostępne dla stylistów w Europie.

NAILPRO POLAND to projekt, który wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem, oferując kreatywne rozwiązania z prawdziwym „pazurem”. To innowacyjne międzynarodowe mistrzostwa stylizacji paznokci, które opierają się na ponad 50-letniej tradycji NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS. Renoma NAILPRO POLAND przyciąga miłośników stylizacji paznokci z różnych zakątków świata, a projekt stał się unikalną okazją do rozwijania umiejętności, przekraczania granic i osiągania nowego poziomu artystycznego rozwoju.

W obecnej sytuacji gospodarczej NAILPRO POLAND stworzyło rozwiązania pozwalające na obecność wirtualną, ale teraz powracają na pole konkursowe stacjonarne. To właśnie na tych wydarzeniach tchnięte zostają niezliczone pokłady emocji w rozwój każdego uczestnika.

Zapraszamy do naszego świata, gdzie każdy pasjonat stylizacji paznokci znajdzie swoje miejsce. To tutaj możesz wykazać się talentem, tworząc prawdziwe dzieła sztuki na paznokciach. Nasze mistrzostwa to nie tylko rywalizacja, ale także inspiracja dla siebie i innych.

Uczestnictwo w NAILPRO POLAND COMPETITIONS jest jak podróż do profesjonalnego świata stylizacji paznokci, który łączy się z ogromnym entuzjazmem miłośników paznokci na całym świecie. Stawiamy na kreatywność, innowację i pasję, dlatego nasze wydarzenia pozostają pomostem łączącym dwie sfery: profesjonalny świat stylizacji paznokci z miłośnikami paznokci, którzy czerpią radość z piękna i kreatywności.

Dołącz do nas na tegorocznych wydarzeniach! NailPRO edu POLAND, 10.  NAILPRO POLAND, i Nailpro Europe CUP FINAL – to trzy wydarzenia, które pozwolą każdej duszy związać się z pasją do paznokci.

Niech nasze mistrzostwa będą miejscem, gdzie trening prowadzi do zwycięstwa, a zwycięstwo inspiruje do kolejnych sukcesów. Wszystko to w otoczeniu profesjonalistów i miłośników paznokci, którzy tworzą wyjątkową społeczność.

Spotkajmy się na tegorocznych wydarzeniach! NailPRO edu POLAND 9-10 marca 2024 r., 10. Nailpro Poland 14-15 września 2024 r., i Nailpro Europe CUP FINAL grudzień 2024 r.

Mistrzostwa Nailpro Poland Competitions STACJONARNIE na Międzynarodowych Targach i Kongresie BEAUTY FORUM WARSZAWA by COSMOPROF & BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w EXPO XXI, a Nailpro Europe Competitions Cup Final odbędzie się ONLINE na platformie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy Cię do naszego świata! Dołącz do zespołu Nailpro Poland & Nailpro Europe i odkryj w sobie artystę, który inspiruje innych swoją twórczością!

Serdecznie zapraszamy Cię do naszego świata!
Zespół Nailpro Poland & Nailpro Europe

MISTRZOSTWA NAILPRO POLAND COMPETITIONS

odbywają się w ramach turnieju NAILPRO EUROPE COMPETITIONS 2024

Kapituła konkursowa

Kapituła mistrzostw stanowi jury, które wyłania Laureatów Mistrzostw NAILPRO POLAND, przyznając im tytuł MISTRZA w kategorii Debiutant, Początkujący, Weteran. Składa się z uznanych autorytetów stylizacji paznokci powołanych przez Organizatora, którzy od ponad 50 lat wpierają Nailpro Global Competitions kształtując pracę stylistów paznokci i nadając nowy wymiar oraz tempo rozwoju ich kariery zawodowej.

Lureaci

To właśnie eksperci stylizacji paznokci odgrywają niezaprzeczalną ważną rolę ponieważ biorą na swoje barki trud związany z podjęciem decyzji, kto zasługuje na miano „najlepszego z najlepszych”, a wybór ten nigdy nie jest łatwy.