IT’S ALL ABOUT the BLING!

REGULAMIN DO POBRANIA

DATA/TEMAT

DATA i TEMAT:

14 wrzesień 2024 r. 10. Nailpro Poland, temat: Królewskie Insygnia

 

Rejestracja prac dla uczestników 10. Nailpro Poland:

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do dokonania rejestracji swojego udziału na www.nailpropoland.com/rejestracja

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty zgodnie z wykazem OPŁATY I NAGRODY znajdującym się poniżej

– do dnia 31 sierpnia 2024 r., do godz. 23:59 Uczestnik zobowiązany jest do przesłania zdjęć, filmu potwierdzających wykonanie własnoręcznie pracy, do udostępnionego przez Organizatora FOLDERU znajdującego na dysku GOOGLE

– do dnia 31 sierpnia 2024 r. zaleca się aby Uczestnik dostarczył zarejestrowaną pracę w mistrzostwach Nailpro Poland do siedziby Organizatora Vellp Professional Beauty Expert, ul. Mysłowicka 4/4, 40-486 Katowice, w celu dokonania jej prezentacji przed publicznością zgromadzoną podczas Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

– prezentacja przesłanych i wyróżnionych prac nastąpi w dniu 14 września 2024 roku (po zakończonej ocenie sędziowskiej w dniu 13 września 2024 roku) w przestrzeni mistrzostw Nailpro Poland dla zgromadzonej publiczności Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

– ogłoszenie wyników, a tym samym honorowanie Laureatów nastąpi w dniu 14 września 2022r., o godz. 16:00 na scenie Targów BEAUTY FORUM & HAIR by COSMOPROF w nowej lokalizacji Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

 

Ręcznie malowane 5 tipsów w boxach (pudełkach). Konkurencja zaoczna.

10. Nailpro Poland – brak podziału na początkujących i weteranów

REGULAMIN

Konkurencja bez podziału na nowicjuszy i weteranów.

1.Zawodnicy mogą przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, ale za każde muszą uiścić opłatę rejestracyjną. W  Nailpro CUP liczone będą tylko te zgłoszenia, które znajdą się w pierwszej piątce. Jeśli zawodnik zgłosił więcej niż jedno zgłoszenie, tylko ten z największą liczbą punktów będzie liczony w konkursie drużynowym i indywidualnym. Jeśli nie bierzesz udziału w ceremonii wręczenia nagród, musisz upewnić się, że ktoś odbierze Twoją pracę!

2. Zawodnik sam decyduje, czy osobiście stawić się przy oddaniu pracy, czy powierzyć pracę osobom trzecim, w każdym przypadku musi zadbać o zwrot dzieła. Nailpro Poland nie ponosi odpowiedzialności za losy pudełek po zawodach. Rejestracja prac odbywać się będzie wyłącznie na miejscu konkursu, przy obecności boksów z pracami i za pełną opłatą za udział.

3. Do udziału wymagany jest zestaw 5 tipsów. Muszą być wykonane fabrycznie, nie można używać tipsów wykonanych przez nieprofesjonalistów. Muszą być w specjalnym pudełku. Tipsy nie powinny mieć więcej niż 2 cale (5,08 cm) długości i nie więcej niż 1/2 cala (1,9 cm) szerokości w płaszczyźnie, tj. Jeśli są płaskie i zmierzone, to nie powinny być większe niż podane wymiary. Tipsy należy rozłożyć pod względem wielkości (w gradacji). Tipsy z kompletnymi projektami powinny nadawać się do noszenia. Projekt należy wykonać w całości ręcznie. Tipsy należy rozdzielić i nie łączyć ze sobą. Jeśli tipsy nie spełniają tych wymagań, projekt może zostać zdyskwalifikowany w konkursie lub może otrzymać kary.

4. Temat każdego konkursu IAATB zostanie ogłoszony 30 dni przed rozpoczęciem mistrzostw.

5. Wszystkie prace muszą zostać zakończone przed konkursem.

6. Nie będzie udostępnionego miejsca do pracy, siedzenia ani gniazdka elektrycznego.

7. Oryginalny kolor tipsów nie ma znaczenia. Każdy z tipsów może mieć inny kolor, powłoka powinna być jednolita, jednokolorowa.

8. Pracę należy wykonać ręcznie. Wszystkie rodzaje kolorowych sprayów są niedozwolone. Dozwolone są tylko farby i pasty. Niedozwolone jest tłoczenie lub inne zdobienie paznokci.

9. Kamienie nie powinny wystawać więcej niż 1/4 cala poza obwód końcówki w każdym kierunku.

10. Kamienie większe niż dziesięć centów (1,7 cm) są niedozwolone. Obejmuje to wisiorki i / lub biżuterię!

11. Powierzchnia końcówek musi być równa; BEZ wypukłych powierzchni.

12. Lakier nawierzchniowy lub uszczelniacz żelowy UV mogą być używane TYLKO JAKO TOP COAT, ale NIE mogą zawierać brokatu.

13. Podczas mocowania kamieni, budowania podstawy i / lub obróbki wstępnej wszystkie użyte produkty muszą być przezroczyste.

14. Zgłoszenia muszą być umieszczone w zamkniętym pudełku, abyśmy mogli je przewieźć. Wewnątrz pudełka pięć końcówek musi być BEZPIECZNIE przymocowanych do gładkiej (jeden kolor bez tekstury bez lustra), płaskiej powierzchni lub w procesie oceny. Rozmiar powierzchni montażowej nie może przekraczać 6 cali szerokości, 8 cali głębokości i ¼ wysokości i musi być PŁASKI, PŁASKI I WYTRZYMAŁY. Nie dołączaj swoich danych na dno pudełka po oddaniu.

15. Sędziowie MUSZĄ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYCIĄGNĄĆ TWOJĄ PRACĘ Z PUDEŁKA.

16. Praca zostanie oceniona podczas prezentacji. Chodzi o Bling! oceniane będą w następujących kategoriach: oryginalność, czystość, wzornictwo, jakość wykonania, wyważenie, ilość dżetów, atrakcyjność wizualna, kształt, jasność, szczegółowość i ogólne wrażenie.

17. Uczestnicy mogą używać podobnych wersji rozpoznawalnego projektu lub grafiki, ale nie mogą być identyczne z oryginałem. Praca zostanie zdyskwalifikowana za naruszenie copywritingu.

18. Wykorzystanie prac konkursowych wykonanych w ramach Międzynarodowych Mistrzostw Stylizacji Paznokci NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS) do rejestracji w innych mistrzostwach stylizacji paznokci jest SUROWO ZABRONIONE pod rygorem DYSKWALIFIKACJI INDYWIDUALNEJ i DRUŻYNOWEJ w tym odebraniem TYTUŁÓW, zwrotem otrzymanych nagród rzeczowych i finansowych, z podaniem informacji do społeczności zrzeszonej w ramach projektu NAILPRO POLAND (NAILPRO GLOBAL COMPETITIONS). W przypadku kiedy uczestnik złamie tę zasadę zostanie wykluczony z udziału w całym turnieju Nailpro  CUP Europe Competitions na okres jednego roku.

 

WAŻNE!!! Każdy uczestnik, który zauważy u innego uczestnika złamanie regulaminu podczas trwania konkurencji ma obowiązek zgłosić to natychmiast sędziemu technicznemu / organizatorowi. Wszelkie niezgodności zgłoszone po zakończeniu konkurencji nie będą uwzględnianie.

KRYTERIA OCENIANIA

Sędzia 1

Oryginalność – 5 Punktów

–  projekt jest innowacyjny (nowy i oryginalny)

– projekt jest niepowtarzalny (różni się od innych wzorów, które widzieliśmy w przeszłości)

Czystość aplikacji – 10 punktów

– projekt jest schludny i czysty

– aplikacja nie zawiera kleju

– skórki są wolne od zdobienia i kleju

Projekt – 10 punktów

– projekt jest dobrze przemyślany

– szczegółowość projektu jest czysta i precyzyjna

– projekt ma odpowiednie szczegóły

Wykonanie – 10 punktów

– ogólna jakość pracy wykazuje wybitne umiejętności artystyczne

– wykonanie jest subtelne, czyste i precyzyjne

  

Sędzia 2

Balans – 5 punktów

– różne elementy projektu są dobrze wyważone, nie za mało, nie za dużo

– całość projektu jest zgodna z częściami całego projektu

Poziom Jakości Kamieni – 10 Punktów

– kamienie są celowe

– zastosowane elementy są jakościowe

– projekt godny elementów

Wrażenie  – 10 punktów

– projekt zwraca uwagę

– projekt przykuwa uwagę

Kształt – 5 Punktów

– kształt jest symetryczny i spójny

– kształt jest symetryczny i spójny w całości

 

Sędzia 3

Złożoność – 10 punktów

– projekt jest wyzwaniem, wymaga umiejętności i wysiłku

– projekt obejmuje wiele technik

Przejrzystość – 10 punktów

– elementy wzbogacają projekt

– projekt jest jasny i czysty

Szczegóły – 5 Punktów

– detal podkreśla projekt, dodaje mu wymiaru

– projekt ma odpowiednie szczegóły

Ogólne wrażenia – 10 punktów

– konstrukcja daje doskonałe ogólne wrażenie

– projekt jest kompletny i nie wymaga poprawy

* ten projekt jest przedstawiony w wytycznych zasad IAB

 

Skala oceny 10 pkt

10 Bez skazy
9 Praktycznie idealny
8 Bardzo dobry
7 Dobry
6 Nieco powyżej średniej
5 Średni
4 Poniżej przeciętnej
3 Słabo
2 Bardzo słabo
1 Jest niedopuszczalny

OPŁATY I NAGRODY

KOSZT UDZIAŁU

W roku 2024 opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu 10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024 wynosi:

100PLN Opłata rejestracyjna jednorazowo naliczana podczas rejestracji.

250PLN Koszt udziału w jednej konkurencji bez podziału na początkujących i weteranów

Ceny zawierają podatek VAT 23%.

Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w wybranych konkurencjach wraz z jednorazową opłatą rejestracyjną w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia zgłoszenia / rejestracji udziału w wydarzeniu przy pomocy dedykowanego formularza rejestracyjnego umieszczonego na www.nailpropoland.com/rejestracja/ .

Brak dokonanej opłaty w terminie skutkować będzie anulowaniem dokonanego przez Uczestnika zgłoszenia/rejestracji.

W sytuacji rezygnacji Uczestnika z udziału w 10. Nailpro Poland, Organizator nie dokonuje zwrotu opłaty rejestracyjnej oraz kosztów udziału w poszczególnych konkurencjach.

______________________________________

RABATY – nie dostępne

_______________________________________

PAMIĘTAJ!!!

W sytuacji rezygnacji uczestnika z udziału w wydarzeniach mistrzowskich 10. NAILPRO POLAND, Organizator nie dokonuje zwrotu poniesionych kosztów.

Organizator nie ponosi kosztów opłat bankowych z tytułu wpłat walutowych.

Podane ceny zawierają podatek VAT 23%

 

NAGRODY

Laureaci wydarzeń 10. NAILPRO POLAND 14-15.09.2024 otrzymują:

  1. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
  2. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal
  3. miejsce – nagrodę rzeczową, dyplom, medal

______________________________________

Laureatom nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody, w tym terminu jej wykorzystania, ani do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za rzeczową część nagrody.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odebrania nagrody z przyczyn leżących po stronie Laureata.

Zgodnie z art.30 ust. 1 pkt 2 ustawy o PIT nagrody pieniężne uzyskane w konkursach są opodatkowane wg ryczałtowej stawki 10% wartości nagrody. Zgodnie z w/w przepisami podatkowymi, Organizator mistrzostw przed wydaniem nagrody pieniężnej Laureatowi, potrąci kwotę stanowiącą 10% jej wartości, która zostanie wpłacona na konto Urzędu Skarbowego w Mysłowicach.

Nagrody pieniężne zostaną przesłane na wskazane przez Laureata konto bankowe.

Wszelakie dodatkowe koszty bankowe są po stronie Laureata.