Procedura zwrotów i reklamacji

Procedura zwrotów

  1. Spakuj produkty

Pamiętaj, że zwacany towar nie może nosić śladów użytkowania i ma być zwrócony w nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu. Poinformuj nas o swojej decyzji mailowo na adres: biuro@nailpropoland.com lub za pośrednictwem swojego konta w sklepie www.nailpropoland.com

  1. Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz zwrotu który znajduje się TU – dołącz do pudełka ze zwracanymi produktami oraz potwierdzeniem zakupu produktów. Jeżeli posiadasz konto w sklepie www.nailpropoland.com za jego pośrednictwem dokonałeś formalności – oznacz paczkę dopiskiem ZWROT.

Pamiętaj o starannym zabezpieczeniu i zapakowaniu przesyłki.

  1. Wyślij produkty

Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami:

Vellp Professional Beauty Expert / dział reklamacji „ZWROT”

Ul. Mysłowicka 4/4

40-486 Katowice

  1. Zwrot środków

Zwrot środków pieniężnych może potrwać do 14 dni od dnia otrzymania Twojej paczki. Dokładamy wszelkich starań, aby zrobić to jak najszybciej. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym na wskazany w formularzu numer rachunku bankowego.

W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.

  1. Pouczenie

Pouczenie o możliwości skorzystania z prawa odstąpienia od umowy przez konsumenta oraz osobę fizyczną zawierającą umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla niej charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej.

Procedura reklamacji

  1. Spakuj produkty

Poinformuj nas o swojej decyzji mailowo na adres: biuro@nailpropoland.com lub za pośrednictwem swojego konta w sklepie www.nailpropoland.com

  1. Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz zwrotu który znajduje się TU – dołącz do pudełka ze zwracanymi produktami oraz potwierdzeniem zakupu produktów. Jeżeli posiadasz konto w sklepie www.nailpropoland.com za jego pośrednictwem dokonałeś formalności – oznacz paczkę dopiskiem REKLAMACJA.

Pamiętaj o starannym zabezpieczeniu i zapakowaniu przesyłki.

  1. Wyślij produkty

Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami:

Vellp Professional Beauty Expert dział reklamacji „REKLAMACJA”

Ul. Mysłowicka 4/4

40-486 Katowice

Koszty wysyłki produktów do nas ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem.

  1. Zwrot środków

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni od dnia jej otrzymania. Przy czym, bieg 14-dniowego terminu rozpoczyna się od dnia następującego po dniu otrzymania reklamacji (a nie od dnia otrzymania paczki, w przypadku, gdy żądanie reklamacji zostało zgłoszone przed wysłaniem reklamowanego towaru).  Wrócimy do Ciebie z wynikiem reklamacji i uzasadnieniem. Pytania dot. całego procesu reklamacyjnego lub jego rezultatu kieruj: biuro@nailpropoland.com Dokładamy wszelkich starań, aby zrobić to jak najszybciej.

error: Przepraszamy, nie ma możliwości kopiowania tekstu