Opinie

Opinie

OPINIE O NAILPRO

"Gdy parę lat temu usłyszałam o Mistrzostwach Nailpro Poland w głowie miałam tylko jedno – MUSZĘ WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ. Na tamtą chwilę kierowały mną chęć pokazania się i sprawdzenia swojej osoby na polu konkursowym. Tak też się stało. Wiele dni poświęconych na przygotowania i pierwszy mój start zakończony czwartym miejscem. Później były kolejne w których uczestniczyłam, zdobywając podium czułam dumę a jednocześnie chciałam więcej. Jakie więcej? Widziałam pracę jaką wykonywali sędziowie, organizator i dyrektor. Klasa mistrzostw i możliwość współpracy z wybitnymi osobami były kolejnym krokiem jaki postanowiłam wykonać. Zostałam wyszkolona przez moją GURU Viktoriia Klopotova i zostałam sędzią technicznym. Jakość projektu Nailpro była i jest widoczna na każdym etapie. Zaangażowanie współtworzących, sposób oceny zawodników, przygotowanie pola konkursowego i rodzaj konkurencji zawsze są na najwyższym poziomie. To zaszczyt móc brać w tym udział i tworzyć to co NAJLEPSZE. Udział w mistrzostwach Nailpro Poland polecam każdej i każdemu z was. Pamiętaj, że będąc na każdym poziomie w stylizacji paznokci masz szanse. Projekt mistrzostw oferuje przeróżne kategorie, czy to techniczne czy z nailartu na poziomie od początkującego do zaawansowanego. Mierzyć się będziesz z osobami na podobnym poziomie, a na polu konkursowym poznasz smak profesjonalizmu i poczujesz dreszczyk emocji. Niech skuszą Cię do udziału nagrody jakie oferuje organizator. Rzeczowe i pieniężne, ale przede wszystkim tytuły i możliwość zdobycia podium. Pamiętaj, sukces nie przychodzi w ciągu jednego dnia po paru godzinach pracy. Musisz na niego zapracować często rezygnując z wielu rzeczy. Jednak gdy już masz plany by go osiągnąć to pamiętaj by zrobić to z NAJLEPSZYMI, z NAILPRO POLAND."
„Jestem niesamowicie dumna, że mogę być częścią projektu Nailpro Competitions. Są to dla mnie najbardziej prestiżowe mistrzostwa, bogate w wieloletnią tradycję, a ich renomę od wielu lat potwierdza międzynarodowe jury. Na uwagę zasługuje fakt, że odbywają się aż na trzech kontynentach, w ponad 10 krajach, skupiając wokół siebie tysiące stylistów. Bycie sędzią Nailpro Europe Competitions, jest więc moim najlepszym wyborem na drodze osobistego rozwoju. Ciągły progres oraz możliwość studiowania mistrzowskiego fachu tworzenia czy oceniania konkursowych prac jest dla mnie bezcenna”
"Dlaczego warto wystartować w mistrzostwach Nailpro Competitions? W obecnym czasie pandemia krzyżuje nam wiele planów, a niektóre drzwi zamyka, póki co i tak stało się z mistrzostwami stacjonarnymi. Ale jeśli marzy Ci się start podobny do tego jak na polu konkursowym, chcesz poczuć tą adrenalinę, gonitwę z czasem - to dobrze trafiłeś! Pracujecie online w czasie rzeczywistym według harmonogramu, oceniani jesteście także na bieżąco - już bardziej zbliżyć się do „normalności” nie da. Jako sędzia mogę dodać, że to jedne z bardziej wymagających mistrzostw, organizowane w różnych częściach Świata, o jednolitym i jasnym systemie oceniania. Spróbujcie swoich sił, a pole konkursowe stanie się Wam bliższe, tak jak mi. Niech wygra najlepszy!"
"Każdy sam decyduje o swoim sukcesie, a NAILPRO pozwala go osiągnąć! Wystarczy wziąć udział. Rejestracja to pierwszy krok, by wznieść się na wyższy poziom wtajemniczenia. Oczywiście przygotowaniom trzeba poświęcić czas i zaangażowanie, ale z doświadczenia wiem, że warto. Dobra znajomość regulaminów pozwala nam na dopracowanie każdego najmniejszego szczegółu. To co najważniejsze, to każdy z uczestników mistrzostw zwraca uwagę, że udział w tym wydarzeniu pozwala na przyspieszenie czasu pracy w gabinecie. Klientki widzą różnicę w jakości samych stylizacji i kreatywności w zdobnictwie. Pomimo adrenaliny to świetna zabawa i nowe branżowe kontakty, które pozostają z nami na lata. Pokaż swój profesjonalizm i wolę walki światu. Daj się poznać bliżej!"
"Możesz się bać przyznać przed samym sobą i marzyć od dawna, póki co inni wybierają udział w NAILPRO! Styliści wybierają mistrzostwa NAILPRO, bo mają doskonalą reputację, unikatowe i zrozumiałe standardy oceny pracy, liczne konkurencje dla dowolnej techniki, legendarni i światowi eksperci stylizacji paznokci biorą udział w NAILPRO, aby utrzymać wysoką formę profesjonalizmu. Instruktorzy i sędziowie wspierają Twój rozwój prowadząc regularnie konsultacje i szkolenia online. Teraz MISTRZEM EUROPY możesz zostać bez wychodzenia z domu! Finałową Galę obejrzyj z rodziną siedząc na kanapie w Twoim salonie! Niech popłyną łzy radości i niech duma Cię rozpiera, że jesteś WIELKA! IDŹ I WYGRAJ!! Działaj i spełniaj marzenia!"
"Z Nailpro jestem od 2014 roku, kiedy odbyły się po raz pierwszy w Europie. Od tamtego momentu osiągnęłam każdy poziom zaawansowania, od uczestnika począwszy, laureata TOP10, po mistrza w grupie nowicjuszy i weteranów. Nie wyobrażam sobie życia zawodowego bez NAILPRO. To dzięki tym mistrzostwom nauczyłam się bez piłowania wykonywać perfekcyjną linię uśmiechu w stylizacjach technicznych, a moje prace oceniali międzynarodowi sędziowie. Przez ten cały czas mam okazję poznawać interesujących ludzi z całego świata. Zostałam certyfikowanym trenerem i przygotowałam wielu uczestników i zespołów, które zawsze stawały na podium. Teraz jestem sędzią mistrzowskim. Nailpro to jedyne mistrzostwa świata z całkowicie przejrzystymi zasadami i niezależnymi uczestnikami. Każdy może wziąć udział i wygrać. To ogromna szansa dla rzemieślników. Dostajesz fachową ocenę swojej pracy, widzisz nad czym należy popracować. Podczas przygotowań poprawia się jakość pracy, a czas zostaje skrócony. Udział w mistrzostwach ratuje przed wypaleniem zawodowym, pomaga w rozwoju kariery. Każdy stylista może zostać zwycięzcą, trenerem, sędzią. Wybór należy do ciebie! Idź po złoto!"
"Jeśli praca staje się rutyną, stoisz w miejscu. Nie rozwijasz się. Dzieje się tak, gdy nie widzisz dokąd zmierzasz. Mając mistrzostwa mamy to szczęście, by wejść na wyżyny własnych możliwości. Każde przygotowanie to krok milowy naprzód. Podczas treningu zdobywasz nową wiedzę, a doskonaląc swoje umiejętności zbliżasz się do ideału. Mistrzostwa NAILPRO podwajają szczęście! To jedne z najbardziej znanych mistrzostw na świecie! To tutaj możesz konkurować z najlepszymi stylistami z całego świata! Myślę, że każdy stylista powinien przynajmniej raz tego doświadczyć. Odważ się! Zrób krok naprzód z Nailpro Competitions!"