Opinie

Agnieszka Kuśmierek
Agnieszka Kuśmierek

Wspaniała organizacja wszystkich wydarzeń. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Brak pytań bez odpowiedzi. Wyjątkowi ludzie wspierający się nawzajem i idący w tym samym kierunku.
To zaszczyt być w tak zacnym gronie jako Instruktor Nailpro.

Anna Krystek
Anna Krystek

Jedno z lepszych szkoleń na jakich byłam. Wiedza otrzymana w ciagu dwóch dni była ogromna , wspaniała atmosfera podczas szkolenia . Cieszę się że mogłam dołączyć do elitarnego grona instruktorów Nailpro Poland .

Maja Pawłowska - Włodarczyk
Maja Pawłowska - Włodarczyk

Dziękuję za wspaniałe szkolenie, dzięki któremu dołączyłam do grona instruktorów przygotowujących stylistów do elitarnych mistrzostw Nailpro. Organizacja szkolenia była super, a samo szkolenie pozwoliło mi ponieść swój poziom, zrozumieć regulamin i oczekiwania sędziów. Było cudownie!

Monika Białek
Monika Białek

Jestem bardzo zadowolona z Mistrzostw NAILPRO i tego że mam zaszczyt bycia instruktorem NAILPRO.
Organizacja jest zawsze na najwyższym poziomie.

Ewa Korepta
Ewa Korepta

Pełen profesjonalizm w przygotowaniu Mistrzostw! Dopracowane w każdym calu! Super, że tak wysoki poziom mistrzostw możemy mieć w Polsce!
Tylko Katowice

Hanna Fits
Hanna Fits

Coś genialnego! Świetna organizacja, z każdej strony pomoc, dobre słowo i pełen profesjonalizm. Kto ma kontakt z tymi Mistrzostwami, ten wie, że słowo prestiż jest jak najbardziej adekwatne do poziomu.

Daria Tadus
Daria Tadus

Bardzo sie ciesze ze moglam uczestniczyc w tym wydarzeniu. Mistrzostwa Nailpro Poland to magiczny czas gdzie pokonujemy swoje slabosci i spelniamy marzenia. Na pewno wracam za rok bo bylo cudownie!

Magdalena Myśliwiec
Magdalena Myśliwiec

Super organizacja mistrzostw na światowym poziomie, super nagrody, Cenione i swiatowe Jury. Mega wysoki poziom ! Oby w kolejnych latach było wszystko powtórzone! GRATULACJE takiego przedsięwzięcia! Dziękujemy!

Karolina Wolak - Tworzydło
Karolina Wolak - Tworzydło

Najlepsze mistrzostwa, nagrody na Nailpro Poland powalają ilością i jakością -fuuuuuura produktów świetnych marek.

MARZENA ZEGAN
MARZENA ZEGAN

Udział w NailPro Poland 2015 na długo zapadł w mojej pamięci. Było to fantastyczne doświadczenie zakończone niespodziewanym sukcesem – III miejsce Flat Nail Art /Novice. Pełnym profesjonalizmem i chęcią pomocy zaskoczyła mnie Ewa Żabińska-Lubowiecka, którą miałam okazję poznać. Cierpliwie udzielała rzetelnych odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące mojej kategorii Tip Box. Cały konkurs zorganizowany na najwyższym poziomie z niesamowitymi światowymi jurorami, z których chyba każda stylistka czerpie inspiracje. Na pewno w kolejnej edycji mistrzostw NailPro Poland ponownie spróbuję swoich sił i zachęcam do tego wszystkie stylistki.

Lena Kurach
Właściciel Centrum Szkoleniowego Indigo Lea Nails w Górze Kalwarii
Lena Kurach
Właściciel Centrum Szkoleniowego Indigo Lea Nails w Górze Kalwarii

Międzynarodowy standard, światowy poziom, mistrzowskie paznokcie i cudowna atmosfera. Jestem dumna, że tak prestiżowy konkurs odbędzie się w Polsce. Poznamy my, wszystkie stylistki najwyższej rangi mistrzostwa. Poznaliśmy my, wyłonione na drodze weryfikacji naszych umiejętności i drogi kariery, przeszkolone w szczególny, wyjątkowy sposób, nową jakość oceny sędziowskiej. Wkraczamy w nowy wymiar konkursów profesjonalnej stylizacji paznokci. To niezwykle cenne dla Polski. Daję najwyższą rekomendację dla tego konkursu.

Joanna Rozwadowska
Instruktor Międzynarodowy marki GNC
Joanna Rozwadowska
Instruktor Międzynarodowy marki GNC

Szkolenie sędziowskie – całkiem nowe doświadczenie . Wiadomości na nim zdobyte pięknie przełożą się zarówno na pracę sędziego kwalifikacyjnego jak i na uczestnika mistrzostw .

Magdalena Żuk
Magdalena Żuk

Jestem zachwycona inicjatywą NAILPRO oraz samym szkoleniem z Viktorią! Profesjonalne, merytoryczne, elitarne Polska branża stylizacji paznokci wchodzi na kolejny level. Ogromne wyróżnienie być w tej wspaniałej ekipie najlepszych stylistek. Polecam szkolenia z Viktorią wszystkim! Profesjonalista w każdym calu. Rozwieje Wam wszelkie wątpliwości jakie stawia codzienna praca w salonie jak i związana z mistrzostwami. Dziękuje raz jeszcze i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu.

Aleksandra Sowa - Falarz
Aleksandra Sowa - Falarz

Uczestniczenie w elitarnym szkoleniu dla sędziów było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Cieszę się, że mogłam spędzić z Wami te dni, w których ani minuta nie była stracona. Chciałam podziękować Ewie Żabińskiej za organizację ponieważ włożyła w to przedsięwzięcie dużo swojej pracy! Dziękuję też Viktorii za wiedzę, którą nam przekazała i poprowadzenie tego wspaniałego szkolenia. Dzięki tym osobom będziemy mieli w naszym kraju najbardziej prestiżowe mistrzostwa na światowym poziomie co daje wielu stylistkom szansę na spełnienie marzeń